Soylu ile Koca arasında kavgaya neden olmuştu. Peki bu kavga neden çıktı, kavganın çıkmasına neden olan Raşit Dinç kimdir?

Soylu ile Koca arasında kavgaya neden olmuştu. Peki bu kavga neden çıktı, kavganın çıkmasına neden olan Raşit Dinç kimdir?

Soylu ile Koca arasında kavgaya neden olmuştu. Peki bu kavga neden çıktı, kavganın çıkmasına neden olan Raşit Dinç kimdir? Gazeteci Celal Eren Çelik araştırdı

"Koranayı 3 saniye içerisinde önleyen” çakma ürüne Sağlık Bakanlığı onay vermeyince Süleyman Soylu ile Fahrettin Koca arasında sorun yaşanmıştı. Öu çakma ürünün PR’nı devletin resmi ajansı AA yapmıştı ve ürünü piyasaya süren şirket İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun amcası Neşet Soylu’nun oğlu Mehmet Soylu’nun Yönetim Kurulu Üyesi olduğu RD GLOBAL isimli şirketti.

Cumhuriyet Gazetesi’ndeki köşesinde Barış Terkoğlu da bu şirkete ve şirketin İçişleri Bakanı Soylu ile “Bağına” dikkat çekmişti…

Maya Tıp Merkezi sahibi Güllü Usta’yı evrakta sahtecilik ile dolandıran ve mahkemece hakkında kesinleşmiş hapis cezası olan kişi, o dönem Maya Tıp Merkezi'nin Müdürü olan şimdilerde İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun kuzeni Mehmet Soylu ile ortak olarak Sağlık Bakanlığı’na milyonluk işler yapan RD GLOBAL isimli Akmerkez’deki şirketin sahibi Raşit Dinç!

Gazeteci Celal Eren Çelik Raşit Dinç'in kim olduğunu, belgeleriyle ispatladı.
Haberin detayları için lütfen linki tıklayınız
 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem