Soylu'dan seçim açıklaması: Açığa alınacaklar!

Soylu'dan seçim açıklaması: Açığa alınacaklar!

Katıldığı bir televizyon programında konuşan Bakan Soylu, "Terör örgütü PKK ile halen iltisakı ve irtibatı bulunan belediye meclis soylu

Katıldığı bir televizyon programında konuşan Bakan Soylu, "Terör örgütü PKK ile halen iltisakı ve irtibatı bulunan belediye meclis üyesi adayları seçilmeleri halinde açığa alınacak" dedi.

İçişleri Bakanı Süleyman Bakan Soylu katıldığı bir televizyon programında, "Terör örgütü PKK ile halen iltisakı ve irtibatı bulunan belediye meclis üyesi adayları seçilmeleri halinde açığa alınacak" ifadesini kullandı.

Katıldığı bir televizyon programında konuşan İçişleri Bakanı Süleyman Bakan Soylu, "Terör örgütü PKK ile halen iltisakı ve irtibatı bulunan belediye meclis üyesi adayları seçilmeleri halinde açığa alınacak" dedi.

Soylu'nun açıklamaları şöyle:

"PKK'ya yakın isimler milletin vekili olmaz. Terör bağlantılı birçok isim muhalefetin aday listelerinde bulunuyor. 378 meclis üyesi adayının terör örgütleriyle iltisaklı olduğu tespit edildi. Muhalefetten 178 aday hakkında PKK'dan adli işlem var, 45'i hakkında FETÖ'den, 4'ü hakkında DEAŞ'tan işlem var.

Terör örgütü PKK ile halen iltisakı ve irtibatı bulunan belediye meclis üyesi adaylarının seçilmeleri halinde açığa alınacaklar."

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika