Spiker Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleniyor

Spiker Buket Aydın ile Emir Sarıgül bugün evleniyor

"Emir Sarıgül, artık nasıl yaptı bilmiyorum ama babasının da onayını almaya başarmış"

Sabah yazarı Bülent Cankut, sunucu Buket Aydın’ın "mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle ilişkisini sonlandırdığı ve kesin bir dille asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini" ifade ettiği Emir Sarıgül ile bugün nikâh masasına oturacağını yazdı.

Cankurt, bu haberi yazısında, "'Büyük lokma ye, büyük konuşma' diye boşuna söylememiş atalarımız! İşte size çok güzel bir örnek… Spiker Buket Aydın, mart ortasında kariyerine zarar verdiği gerekçesiyle Emir Sarıgül ile olan bir yıllık ilişkisini noktalamış, sonra da kameraların karşısına geçip, kesin bir dille asla ve kata tekrar bir araya gelmeyeceklerini söylemişti. İşte o büyük lafları eden Buket Aydın, Emir Sarıgül ile nikah masasına oturuyor!" sözleriyle duyurdu.

“Evet, yanlış okumadınız... Hatta geçen ay ünlü şarkıcı Sibel Can ile yatta görüntülenen Emir Sarıgül, Buket Aydın ile pazartesi akşam Beykoz Konakları'ndaki evinde minik bir törenle vuslata erecekti. Ancak müstakbel kayınpeder Mustafa Sarıgül, bu evliliğe onay vermeyince nikah iptal oldu!” diyen Cankurt, Buket Aydın’ın “Bu sefer dönüş yok, kesin olarak ayrıldık” dediğini hatırlatarak şunları kaydetti:

“Emir Sarıgül, artık nasıl yaptı bilmiyorum lakin babasının da onayını almaya başarmış. Pazartesi yapılamayan sürpriz nikah bugün gerçekleşecek. Ne diyelim; umarım çok mutlu olurlar…”

Yazının tamamını okumak için tıklayın.

Medya