Spor A.Ş, masa tenisinde göz doldurdu
![Spor A.Ş, masa tenisinde göz doldurdu](https://abcgazetesi.com/d/news/169520.jpg)
Spor A.Ş, masa tenisinde göz doldurdu Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş Gençlik ve Spor Kulübü, masa tenisinde de başarılar elde ediyor.
Kayseri Büyükşehir Belediyesi Spor A.Ş Gençlik ve Spor Kulübü, masa tenisinde de başarılar elde ediyor.
Yıldızlar-Gençler Kayseri Ligi 3. Etap Masa Tenisi Müsabakaları 11-12 Mart tarihinde gerçekleştirildi. Müsabakalara katılan Spor AŞ Gençlik ve Spor Kulübü sporcularından Hatice Ravza Gülce Yıldız Kızlar kategorisinde 2., Ceran Koçak ise 4.oldu. Yıldız Erkekler kategorisinde ise Duran Bayram 2.oldu. - KAYSERİ
"Spor A.Ş, masa tenisinde göz doldurdu" haberi, 14 Mart 2023 tarihinde yazılmıştır. Spor kategorisi altında bulunan Spor A.Ş, masa tenisinde göz doldurdu haberi 2023 yılına aittir. Bu haberin yanı sıra sayfamızda birçok güncel bilgi ve son dakika haberler yer almaktadır. Spor A.Ş, masa tenisinde göz doldurdu 2024 konusundaki bu haber içeriği objektif bakış açısının yansımasıdır. Spor konusunda 27 Temmuz 2024 tarihlidir, bugüne ait güncel gelişmelerden haberdar olmak için bizi Twitter ve Facebook sayfalarımızdan takip edin.
![Hubbard](https://abcgazetesi.com/d/author/30_s.jpg)
YORUM YAZ
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.