Star Wars hayranları için iyi haberler geliyor

Star Wars hayranları için iyi haberler geliyor

Star Wars için şimdi de anime serisi geliyor. Şimdiden yapımın ilk bakışı yayınlandı. Fragman çok çeşitli görsel stiller ve fikirler içeriyor.

Diğer pek çok şeyin yanı sıra bir rock operası gibi beklenmeyen çok fazla yenilik karşımıza çıkacak. LucasFilm yönetici yapımcısı James Waugh panel sırasında “Yaratıcılara Star Wars galaksisini keşfetmeleri için geniş bir alan vermek istedik” dedi. “Bunun stüdyolar ve yaratıcılar için mümkün olduğunca özgün olmasını istedik.” Animenin ana fikri yapımcılara ilham veren Star Wars galaksisinin tüm unsurlarını bir araya getirmek. Etkinlikte duyurulan kısa filmler ve üzerinde çalışan stüdyolar şunları içeriyor:

The Duel by Kamikaze Douga (Batman Ninja)
Lop & Ocho by Geno Studio (Golden Kamuy)
Tatooine Rhapsody by Studio Colorido (A Whisker Away)
The Twins and The Elder by Trigger (Kill La Kill)
The Village Bride by Kinema Citrus (Tokyo Magnitude 8.0)
Akakiri and T0-B1 by Science Saru (Japan Sinks)
The Ninth Jedi by Production IG (Ghost in the Shell)

Yukarıdaki listeye bakılırsa bu stüdyodan gelecek olan Star Wars animesi de bomba gibi olacak diyebiliriz. Visions ilk olarak geçen Aralık ayında duyuruldu ve “Yıldız Savaşları galaksisini dünyanın en iyi Japon anime yaratıcılarının merceğinden kutlayan” “orijinal bir dizi animasyon kısa film” olarak tanımlandı. Antoloji, 22 Eylül‘de gösterime girdiğinde Disney Plus’ta mevcut olacak. Animeler, hem Netflix hem de Amazon Prime’ın büyük isim başlıklarını yakalamasıyla akış hizmetleri için büyük bir odak noktası haline geldi. Visions, Disney Plus’ta çıkış yapan ilk büyük anime serisi olacak.

Bilim insanları uzun yaşamanın sırlarını açıkladı: Bunları mutlaka uygulayın

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji