Stefan Kuntz İstanbul'da

A Milli Futbol Takımı'nın Şenol Güneş ile yollarının ayrılmasından sonra takımın başına geçmesi için anlaşılan Stefan Kuntz İstanbul'a geldi.

Türkiye Futbol Fedarasyonu (TFF), A Milli Futbol Takımı teknik direktörlüğü görevi için Stefan Kuntz ile resmi olarak anlaşmaya varıldığını bugün duyurmuştu. A Milli Futbol Takımı'nın yeni teknik direktörü Stefan Kuntz, İstanbul'a geldi.

Şenol Güneş ile yolların ayrılmasının ardından A Milli Futbol Takımı'nın teknik direktörlüğüne getirilen Alman teknik adam Stefan Kuntz'u taşıyan uçak İstanbul Havalimanı'na iniş yaptı.

Saat 15.15 dolaylarında Almanya'nın Frankurt şehrinden kalkan Türk Hava Yolları sefer tarifeli uçak, 19:05 sıralarında İstanbul Havalimanı'na indi. Kuntz'u Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) yetkilisi karşıladı.

Alanda herhangi bir açıklamada bulunmayan 58 yaşındaki teknik adam, yarın saat 15.00'te Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenlenecek imza töreni ile resmi sözleşmeyi imzalayacak.

Daha sonra tekrar ülkesine dönecek olan Kuntz, perşembe günü yardımcılarıyla beraber İstanbul'a gelerek çalışmalarına başlayacak.

Türkiye Futbol Fedarasyonu (TFF), imza töreninin 20 Eylül Pazartesi günü saat 15.00'te Riva Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde düzenleneceğini açıklamıştı.


Şenol Güneş: Namusumuzla geldik, namusumuzla gidiyoruzŞenol Güneş: Namusumuzla geldik, namusumuzla gidiyoruzFatih Terim'den Şenol Güneş açıklaması: Geberttiniz, öldürdünüz!Fatih Terim'den Şenol Güneş açıklaması: Geberttiniz, öldürdünüz!Milli Takım'ın yeni hocası resmen Stefan Kuntz olduMilli Takım'ın yeni hocası resmen Stefan Kuntz oldu

Kaynak:Haber Kaynağı

Önceki ve Sonraki Haberler
Spor