İbrahim Kalın koronavirüse yakalandı

İbrahim Kalın koronavirüse yakalandı

Odatv'nin edindiği bilgiye göre Ankara'da artan vakaların bir diğer mağduru da Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın. Kalın'ın da Korona testinin pozitif çıkması sebebiyle karantinada olduğu öğrenildi.

Oda TV'nin haberine göre İzmir depreminin ardından İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun bölgede görülmemesi merak konusu oldu. Odatv sebebini araştırdı.

Daha önce Elazığ'da yaşanan depremin ardından Soylu bölgeye hızla intikal etmişti. Hatta bölgede sedye taşıyan Soylu, depremzedelerle içiçe bir görüntü vermişti.

Ancak İzmir depreminin ardından tersi bir durum ortaya çıktı. Birçok bakan hızla İzmir'e giderken Soylu deprem bölgesinde görülmedi. Bu nedenle sosyal medyada pek çok kişi "Süleyman Soylu nerede" sorusunu sordu. 

Odatv sebebini İçişleri Bakanlığı görevlilerine sordu. Ancak bir yanıt alamadı.

Ardından araştırmalarını derinleştiren Odatv, Soylu'nun hastalığını öğrendi.

Odatv'nin edindiği bilgiye göre Ankara'da aşırı derece artan Korona vakaları önce Soylu'nun Ailesi'ni ardından Süleyman Soylu'yu vurmuştu. Tedavi altına alınan Soylu bu nedenle kendisini karantinaya aldı. İzmir'e de gitmedi. Odatv'nin edindiği bilgiye göre Soylu, yakınlarına "çok gitmek istiyorum ancak hastalığım nedeniyle gidemiyorum" dedi. 

İBRAHİM KALIN KORONAVİRÜSE YAKALANDIĞINI DUYURDU

Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Twitter hesabı üzerinden şu paylaşımı yaptı:

“Hafif semptomlarla geçirdiğim koronavirüs tedavisinde son aşamaya geldim. Şu anda gayet iyiyim hamdolsun. Arayan, soran, mesaj gönderen, dua eden herkese teşekkür ediyorum"

Kaynak:Süleyman Soylu'dan kötü haber

GENEL