Sunucu Dilay Korkmaz'dan Demet Akalın'a sert yanıt

Sunucu Dilay Korkmaz'dan Demet Akalın'a sert yanıt

Star'da yayınlanan Star Life adlı magazin programını sunan Dilay Korkmaz, kendisi için ''Bu kızı çok mu aradınız?'' diyen şarkıcı Demet Akalın'a sosyal medya hesabından yanıt verdi.Demet Akalın, sunucu Dilay Korkmaz için...

Star'da yayınlanan Star Life adlı magazin programını sunan Dilay Korkmaz, kendisi için ''Bu kızı çok mu aradınız?'' diyen şarkıcı Demet Akalın'a sosyal medya hesabından yanıt verdi.

Demet Akalın, sunucu Dilay Korkmaz için Twitter'dan ''Starlife bu sunucu kızı çok aramış mı ya direk zapp'' ifadesini kullanmıştı.

'BOTOKSUM, DOLGUM YOK...'
Bu paylaşımın ardından sunucu Dilay Korkmaz da kendi Instagramhesabından Demet Akalın'a şu yanıtı verdi:

"Estetiğim, botoksum, dolgum yok. İyi eğitimler aldım. Herkes işine baksın. Çünkü ben ekmeğimi işime bakarak kazanıyorum. Şükürler olsun ki çok arandım ve bulundum. Allah kötü kalplilerden korusun."

DİLAY KORKMAZ KİMDİR?
Dilay Korkmaz, 2010 yılında Miss Turkey yarışmasında yer aldı ve yarışmayı 4. olarak tamamladı. Yarışmanın ardından Çin'de Miss İnternational yarışmasına katılan Dilay Korkmaz, 80 ülkeden katılan yarışmacılar arasında ilk 15'e girerek büyük başarıya imza attı. 1990 yılında Ankara'da doğan güzel manken ve sunucu Dilay Korkmaz halen Star TV ekranlarında Star Life adlı magazin programını sunuyor. Dilay Korkmaz, 2017 yılında çekimleri tamamlanan 'Karımı Gördünüz mü?' isimli sinema filminde oynadı.

Gazi Üniversitesi Muhasebe Bölümü mezunu Dilay Korkmaz, Müjdat Gezen Sanat Merkezi'nde Mehpare Çelik'ten diksiyon dersleri ve Başkent İletişim'de Spikerlik ve sunuculuk eğitimleri aldı. Bir röportajında Türkiye'nin en güzel kadınlarını, annesi ve Çağla Şikel olarak tanımlayan sunucu, dünyanın en güzel kadını olarak ise Alessandra Ambrosio'yu göstermişti.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem