Sürpriz nikah! Burak Sergen ile Nihan Ünsal evlendi

Sürpriz nikah! Burak Sergen ile Nihan Ünsal evlendi

Koronavirüsüne yakalanan ardından bir süre yoğun bakımda kalan ve geçen günlerde taburcu olan oyuncu Burak Sergen, nişanlısı Nihan Ünsal ile evlendi.

Sadakatsiz dizisinde Haluk karakterini canlandıran Burak Sergen, 11 Nisan’da evinde rahatsızlanarak hastaneye kaldırılmış ve koronavirüs nedeniyle entübe edilmişti. 46 gün hastanede tedavi gören oyuncu, geçtiğimiz hafta taburcu olmuştu. 

Sağlığına kavuşan oyuncu dün, nişanlısıyla aile arasında gerçekleşen tören ile nikah masasına oturdu. Sergen’in evinde gerçekleşen nikah töreninde çiftin şahitliğini, Erkan Şahin ve Buket Kayapınar Özsırlı yaptı.

60b9b61f2269a228e4068247.jpg

"İYİ Kİ VARSINIZ"

Burak Sergen, geçirdiği zorlu sürecin ardından sosyal medya hesabından şu mesajı paylaşmıştı:

"Hepinize ne kadar teşekkür etsem az... Ailem, nişanlım, oğlum, setteki güzel dostlarım, sevenlerim, menajerim, tanıdığım tanımadığım herkes dualarınızı esirgemediğiniz. Hep güzel enerjiler gönderdiğiniz için size minnet borçluyum... Hep birlikte sağlıklı ve güzel günlere... Eksik olmayın. Ve hep yanımda olan ben uyurken nişanlıma oğluma aileme desteğini esirgemeyen dostlarıma isimleri tek tek yazamadığım için affınıza sığınıyorum Teşekkürlerim minnetim çok fazla... İyi ki varsınız. Dua ve enerjinizi eksik etmeyin" diye ifade etmişti.

Magazin