Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 25 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor 2021 sms oylaması birincileri kimler oldu? İşte 25 Mayıs Survivor'dan elenen yarışmacı

Survivor’da kim elendi, kim gitti soruları ilgiyle takip ediliyor. TV8'de Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor'da dün akşam eleme heyecanı yaşandı. Acun Ilıcalı (21. hafta SMS oylaması) 25 Mayıs 2021 Survivor SMS oy sıralamasını duyurdu.

Survivor Türkiye'nin son bölümünde ada konseyinde sms birincileri yeni eleme adaylarını belirledi. Sms oylaması sonuçlarına göre en az oyu alan yarışmacı Survivor'a veda etti.

SURVIVOR'DA SMS BİRİNCİLERİ KİMLER OLDU?

Survivor’da bu hafta sms halk oylaması sonuçları Acun Ilıcalı tarafından ada konseyinde açıklandı. Mavi takımda sms oylaması birincisi Poyraz, ikincisi ise Ayşe oldu. Kırmızı takımda sms oylaması birincisi Batuhan oldu.

640xauto.jpg

SURVIVOR’DA HAFTANIN ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Survivor 2021’de bu hafta dokunulmazlık oyunlarını mavi ve kırmızı takımlar birer defa kazandı. İki takımdan birer eleme adayı çıkarıldı. İlk dokunulmazlık oyununu kaybeden mavi takım strateji yaptı. Ortak karar alan mavi takım, yüksek oy aldığı için eleme adayı olarak Poyraz’ı seçti.

İkinci dokunulmazlık oyununu kaybeden kırmızı takım ise Pazar günü oylama ile eleme adayı olarak Aleyna Çalışkan’ı seçti.

Survivor mavi takımda sms oylaması birincisi olan Poyraz'ın eleme adaylığı düştü. Birinci olan Poyraz yeni eleme adayını belirledi ve "Oyuna güvendiğim için Steven diyorum" dedi. İkinci olan Ayşe ise Merve Aydın'ın ismini söyledi.

SURVIVOR’DA KİM ELENDİ?

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan Aleyna Çalışkan, Merve Aydın, Steven ve Berkay arasında sms oylamasında en az oyu alarak elenen yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Survivor'dan bu hafta elenen yarışmacı mavi takımdan Merve Aydın oldu.

MAVİ TAKIMDA STRATEJİ PİŞMANLIĞI

Merve Aydın'ın duygusal vedasının ardından ise mavi takımda büyük üzüntü yaşandı. Merve'nin vedasının ardından pişmanlık yaşayan Poyraz "İnanılmaz strateji yapıyoruz gerçekten" itirafından bulundu.

Survivor'ın yeni bölüm fragmanında ise Poyraz'ın "Bu hafta da hesaplar tutmadı. Kaybeden biz olduk ve Merve'yi kaybettik" sözleri dikkat çekti.

Medya