Survivor 2021’in favori şampiyonu açıklandı!

Survivor 2021’in favori şampiyonu açıklandı!

TV8'in sevilen yarışması Survivor'ın yorumlarının yapıldığı Survivor Panorama'da konuşan eski yarışması Hakan Hatipoğlu bu yıl şampiyonun Gönüllüler takımından Poyraz olacağını söyledi.

TV8 ekranlarının ilk yayınlandığı günden itibaren ilgiyle izlenen yapımı Survivor heyecan ve adrenalin dolu bölümleriyle reytinglerde kıyasıya rekabet yaratıyor.

"Survivor şampiyonu %90 poyraz"
Yarışma üzerinden yorum yapılan ve gündüz ekrana gelen Survivor Panorama'da konuşan eski yarışmacı Hakan Hatipoğlu, Survivor'ın bu yılki şampiyonu hakkındaki fikrini söyledi. 'Net konuşuyorum' diyerek açıklamasını yapan Hatipoğlu, "Benim için Survivor şampiyonu %90 Poyraz. %90 diyorum o kadar da net konuşuyorum. %90 Poyraz yüzde onu da artık İsmail ile Ayşe paylaşırlar. Ben bunu ilan ettim" dedi.

Yiğit Poyraz kimdir?

Survivor 2021 kadrosunda olan Yiğit Poyraz, arkadaşlarının kendisine soyadı ile hitap ettiği için kendisine Poyraz denildiğini açıkladı. 26 Aralık 1994 doğumlu olan yarışmacı 1.80 boyunda. Aslen İzmirli olan yarışmacı Bodrum’da büyüdüğünü aktardı.

2009 yılında Robert Kolej’ini yatılı olarak kazanarak İstanbul’a yerleşti. 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesi işletme bölümü kazandı. 1 yıl boyunca Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim aldı.

8 yaşından beri basketbol oynayan Yiğit Poyraz, 2 senedir ailesi ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapıyor. Başarılı isim fitness ile ilgileniyor.

yigit-poyraz.jpg

 

Medya