Survivor Ayşe adayı birbirine kattı!

Survivor Ayşe adayı birbirine kattı!

Acun Ilıcalı'nın sunduğu Survivor Ünlüler Gönüllüler 2021 tüm hızıyla devam ediyor. Son bölümdeki Ayşe ve Reşat arasında yaşanan şiddetli tartışma izleyicilerin ağzını açık bıraktı.

Survivor’ın son bölümünde Ayşe yanında Aleyna’yı çağırarak eleme turunda Hanzade’yi yazmadığı takdirde gidecek olan kişinin kendisi olduğunu belirtmişti. Gönüllüler adasında olaylar buradan patlak verirken Hanzade Ayşe’ye, “Bizim arkadaşlığımız bence beni yazacağını söyleyebilecek kadar samimiydi. Gözümün önünde Aleyna’yı çağırarak kulağını kapattın ve örgütlemeni yaptın Ayşe!” sözlerini dile getirdi.

dfghduoghdojpeg.jpg

Ayşe ve Hanzade arasında yaşanan tartışma sonrasında Gönüllüler takımında yer alan yarışmacılar olaya müdahale ederek yorumlarını kattılar. Hanzade’nin ortalığı karıştırması takımda yüksek bir gerilime sebebiyet verdi. Daha sonra Hanzade’den duyduğu sözler karşısında Ayşe, “Evet biz seninle yakın arkadaştık. Oyundan çıkar çıkmaz konseye gittik ve seninle konuşacak kadar zamanım yoktu. Bende konseyde kararımı verdim. Poyraz ve Dora yanımızda Aleyna’yı yazacaklarını söyledi. Bende performansını iyi gördüğüm için yazılsın istemedim!” ifadelerine yer verdi.

Gönüllüler takımında gerilimin arttığı sırada Poyraz olaya müdahale ederek kek mevzusundan konuştu. Olayın ardından Ayşe, “Oraya geldiğimizde sizin olmadığınızı fark etmedim. Hepimizin yediğini düşünerek böyle bir konuşma yaptım. Açık örtebilirsiniz açmak yerine. Böyle bıyık altından konuşmaya gerek yok!” sözlerini dile getirdi. Reşat ise “Yemeğe gitmeden önceydi o!” ifadelerine yer verdi.

“Bana cahil deme!”

Survivor Hanzade ve Ayşe arasında yaşanan tartışma sonrasında Reşat’ı hedef aldı. Ayşe, “Ben burada en küçüğünüzüm. Beni uyarabilirsiniz. Ben orada Cahil derken…” sözlerini dile getirdi. O sırada Reşat araya girerek, “Bana cahil deme! Beni gösterme elinle. Cahil deme, cahil kelimesini kabul etmiyorum ben. Sinirlerim geriliyor! O kelimeyi ağzına almasınlar. Defalarca aynı şeyi sana deseler sen de farklı yaparsın! Bu sana son uyarım.” ifadelerine yer verdi.

Survivor Ayşe’nin sözlerinin ardından daha çok sinirlenen Reşat, “Lütfen beni rahat bırakın, birbirinizi yiyin, ben yemeğin altını yakıyorum, yemek yiyeceğiz. Daha da bir şey söylemem. Bana bir şey demeyin!” sözlerini dile getirdi. Ayşe ise ortalığı daha çok karıştırarak, “Sorunları halledelim bir büyük olarak sonra konuşalım diyebilirdi. Bende bu yaptığını konuşamadığı için cahillik olarak söyledim. Yüzüne karşı bire bir belirtmedim!” ifadelerine yer verdi.

HABERE YORUM KAT

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.
Otomotiv