Survivor Batuhan Aleyna Kalaycıoğlu Hakkında Konuştu Gündem Sallandı

Survivor Batuhan Aleyna Kalaycıoğlu Hakkında Konuştu Gündem Sallandı

Survivor'da ünlü isim Batuhan ile Aleyna Kalaycıoğlu arasında gergin anlar yaşanıyor! Öyle bir laf söyledi ki gündem sarsıldı, işte o tartışma

Acun medya yapımı olan ve izlenme rekorları kıran yarışma Survivor’da her hafta başka bir konu gündem oluyor. Yarışma televizyon izleyicileri tarafından çok sıkı takipte olup sürekli izlenme rekorları kırarken sosyal medya kanallarında da gündem olmayı başarıyor. Tv8 ekranlarında haftada birkaç gün yayınlanan yarışmada bu hafta Batuhan konuştu. Batuhan’ın Aleyna Kalaycıoğlu hakkında konuştukları gündeme oturdu.

Survivor'da yiyecek ve içecek sakladıkları ortaya çıktı! Survivor yarışmacıları Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Batuhan ve Hanzade'ye şok ceza!

Yaptığı açıklamalar ile Aleyna hakkında binlerce tepki yorumları seyircilerden gelmeye başladı. Gönüllülerin ve ünlülerin birleşme partilerinde Batuhan ve Aleyna yakınlaşmıştı ve aralarında bazı konuşmalar gerçekleşmişti. Bunu gören Poyraz ise Aleyna’ya karşı tepki göstermiş ve şikayetini dile getirmişti. Olaydan sonra Poyraz Aleyna Kalaycıoğlu hakkında suçlayıcı iddialarda bulundu.

Poyraz Aleyna Hakkında Suçlayıcı Ne Açıklamaları Yaptı

Poyraz birleşme partisinde Aleyna Kalaycıoğlu ile Batuhan’ın konuşmalarından rahatsız oldu ve grup arkadaşlarına Aleyna hakkında suçlayıcı açıklamalarda bulundu. Poyraz Aleyna’nın gruplarındaki oyunlar için yaptıkları taktikleri gidip ünlüler takımındaki Batuhan’a anlattığını iddia etti. Bunun üzerine Aleyna bu suçlamaları yalanladı ve sadece Batuhan’ a destek olduğunu, ona moral vermeye çalıştığını dile getirdi. Poyrazda karşı taraftan bir oyuncuya moral vermesine de tepki göstererek eğer onlara moral olacaksan karşı takıma geç diyerek sitemini dile getirdi.

Survivor'da ateş bacayı sardı sarmaş dolaşlardı şimdi de itiraf geldi 'Aleyna Batuhan'a aşık' Bikinili kareleri ortalığı sallayan Aleyna Kalaycıoğlu... - Galeri - Takvim

Batuhan Poyraz ile Aleyna Arasındaki Olaylara İlişkin Ne Söyledi

Batuhan ilk başta gönüllüler tarafında bu gerginlikler yaşanırken sessiz kaldı. Bir süre sessizliğini koruduktan sonra Aleyna’nın aleyhinde açıklamalar yaptı ve Aleyna’yı yalancı durumuna düşürdü. Batuhan Aleyna’nın kendisinin gönüllüler takımı ile olan yarışları kaybettiğinde haddinden fazla sevindiğini bunu kendisine söylediğini belirtti. Batuhan ise bu durumun kendisi içi bir gurur kaynağı olduğunu dile getirerek bununla motive olduğunu söyledi.

GENEL