Survivor Batuhan Aleyna’ya karşı hislerini tek sözle anlattı! O anlar televizyonda yayınlanmadı, seyirciler coşuyor, aşk alevleniyor! “Bana da yapsana!”

Survivor Batuhan Aleyna’ya karşı hislerini tek sözle anlattı! O anlar televizyonda yayınlanmadı, seyirciler coşuyor, aşk alevleniyor! “Bana da yapsana!”

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olan Survivor’da Aleyna Kalaycıoğlu ve Batuhan aşkı konuşulmaya başlandı. Birleşme partisinden beri yakınlıkları dikkat çeken isimler sevilerek takip edilirken; uyumlarından dolayı ise...

Acun Medya tarafından ekranlara gelen başarılı yarışmanın Batuhan ve Aleyna Kalaycıoğlu’ya ait bir sahne ise televizyonda yayınlanmadı. Dijitale özel olarak hazırlanan videoda Aleyna ve Batuhan’ın eğlenceli sohbetleri ise seyircilerin dikkatlerini üzerine çekti. Kısa sürede birbirleriyle iyi bir takım olan ikilinin açıklamaları ise sosyal medyayı salladı.

Aleyna ve Batuhan sabah saatlerinde birlikte sohbet ederken kameralarda onları kayıtlara almaya başladı. Batuhan ise “Sabah kalkıp sizin barakaya baktığımda Aleyna Çalışkan ve senin böyle sarılıp uyuyor olmanız var ya..” sözlerini dile getirdi. Lafını keserek konuya giren Aleyna Kalaycıoğlu ise “Batu nerden baksan üç aydır böyle.” Sözlerini dile getirdi. Batuhan ise şok sözlerini dile getirdi.

frgsgdr.jpg

Aleyna, “Ben yatakta sarılarak uyumayı çok severim. O da çok seviyor bırakamıyoruz birbirimizi. Dışarda ben mesela bir yere gidiyorum bakıyorum arkamda ördek gibi o da geliyor” dedi. Batuhan ise “Anlatıyordunuz ama ben ilk defa bu kadarına şahit oldum. Bir garip oldum yani” ifadesine yer verdi. Aleyna Çalışkan ise “Ben var ya Aleyna her potaya girdiğinde; yatak açıyorduk, ‘bugün el ele tutuşup bu yatağa giriyoruz, sarılarak yatacağız hiç sıkıntı yok’ diyorduk. Her potadan da alnın akıyla çıktı” dedikten sonra Batuhan aşk cümlesini dile getirdi.

rggdgdr.jpg

“İşe yarıyorsa bana da sarılsana…”

Aleyna’nın sözlerine karşılık olarak; “İşe yarıyorsa bana da yapsana” sözlerini dile getiren Batuhan’dan gelen bu sözler ise aşk itirafı olarak yorumlandı. Batuhan ve Aleyna’nın sevgili olmasını isteyen kişiler ise Twitter’ı ayağa kaldırdı.

gffhyhyf.jpg

 

Medya