Survivor Batuhan Niçin Ağladı? Yarışmada Üzücü Gelişmeler Yaşanıyor

Survivor Batuhan Niçin Ağladı? Yarışmada Üzücü Gelişmeler Yaşanıyor

Survivor yarışmasında Batuhan ağlayarak hüzünlü anlar yaşattı! Survivor'da son zamanlarda şok edici olaylar yaşanıyor. İşte Batuhan'ın ağlama nedeni

En son yayınlanan fragmanda ağlaması ile dikkat çeken Batuhan’ın neden ağladığı çok merak edilmişti. Ağlama nedeni tam bilinemeyen Batuhan potada olması sebebi ile ‘elendi mi’ sorularını akla getirdi. 6 Nisan tarihinde ekranlara gelen yeni bölümünde merak edilen sorular yanıt buldu.

Survivor Batuhan Karacakaya Kimdir? Survivor 2021 Batuhan Karacakaya Nereli, Boyu, Kilosu!

Herkesin merakla beklediği yeni bölümde beklenenin aksine çok daha farklı konular gündeme gelirken yarışmacıların gerginliklerinin sebebi de şaşkınlığa yol açtı. Batuhan’ın ağlama sebebi ise fragman yayınlandığı andan itibaren çok merak edildi. Yeni bölümün yayınlanması ile tüm sorular cevabını buluyor.

Yarışma da Üzen Gelişme

Eleme heyecanın da yaşandığı gece de yarışmacıların gerginlik sebepleri izleyiciler tarafında çok merak edilmişti. Yapılan yorum ve analizler de Batuhan’ın ağlama sebebi elenmiş olması olabilir mi diye tartışılırken bambaşka bir olay gündeme geldi. Yarışmacılar arasında bazılarının yarışma kurallarına aykırı davrandığı bu sebeple ceza aldığı açıklandı.

Kuralları ihlal eden yarışmacılar arasında yer alan Batuhan bu duruma düşmekten utanç duyduğunu belirtirken yaptığı ihlali şöyle anlatıyor; bir yerde içecek bulduğunu ve bunu çantasına atıp gereksiz bir şekilde sakladığını söyleyen yarışmacı bunları anlatırken içine düştüğü utanç sebebi ile gözyaşlarını tutamayarak ağlamaya başladı. Pişmanlığını dile getiren yarışmacı ağlayarak özür diledi.   

Batuhan Karacakaya kimdir? 2021 Survivor Batuhan Karacakaya kaç yaşında ve nereli? - Magazin Haberleri | NTV

Aynı şekilde Hanzade’nin de duygusal anlar yaşadığı konseyde Hanzade’den çarpıcı açıklamalar geldi. Fragmanda gözyaşlarına hâkim olamadığı görülen Hanzade bu üzüntüsünü şöyle dile getirdi. Sevdiği insanları özlediğini bu sebeple takımdan uzaklaştığını belirten Hanzade bazen herkesten nefret ettiğini söyleyerek isyan bayraklarını çekti. O dakikalarda İsmail ve Poyraz arasında da gerginlik yaşandığı görülüyor.

Üç Ödülden Yaralanmayacaklar

Yarışma kurallarını ihlal eden yarışmacı sadece Batuhan değildi. Aralarında Aleyna Kalaycıoğlu, Aleyna Çalışkan, İlayda, Hanzade’nin bulunduğu yarışmacılara yarışma kuralları gereği yaptırım uygulandı. Yapılan yaptırım neticesinde her bir yarışmacı ileriki günlerde takımlarının kazanacağı üç ödülden yararlanamayacak. Sms sıralamasında en fazla oyu alarak ünlüler takımının birincisi olan Batuhan çok utandığını dile getirerek ağlamaya başladı. Konsey boyunca duygusal anlar yaşanmasına sebep olan olay birçok izleyicinin merak ettiği bir konu olmuştu.

 

GENEL