Survivor da Bu Haftaki Eleme Adayları Açıklandı, Dokunulmazlığın Sahibi Belli Oldu

Survivor da Bu Haftaki Eleme Adayları Açıklandı, Dokunulmazlığın Sahibi Belli Oldu

Survivor'da heyecan dolu anlar yaşanıyor! Bu hafta elenen isimler açıklandı, peki dokunulmazlığın sahibi kim? İşte detaylar

Tv8 ekranlarında yayınlanan, Acun medya yapımı olan Survivor yarışması her hafta başka heyecan ve olaylarla gündemde kalmayı başarıyor. Her hafta düzenlenen dokunulmazlık yarışması ve eleme adaylarının seçilmesi heyecanları dorukta tutuyor.

Survivor'da eleme adayı kim oldu, dokunulmazlığı hangi takım kazandı? 29 Mart Survivor eleme potasına iki isim girdi - Televizyon Haberleri

2021 Survivor yarışmasında ise dün akşam son bölümü yayınlandı. Bu bölümde gönüllüler ile ünlüler arasında mücadeleli bir yarış gerçekleşti. Dün yayınlanan bölümde gönüllülerden Poyraz daha öncesinde sakatlandığı için yarışamadı bunun üzerine kural icabı ünlülerden Sergen de oyun dışı kalmak zorunda kaldı.

Dokunulmazlık Ödülünü Kim Kazandı, Market Ödülünü Kim Kazandı

Ünlüler ve gönüllüler arasında kıyasıya bir mücadele gerçekleşen oyunlarda ilk market ödülü oyunu oynandı. Bu ödülü gönüllüler 7/4’lük bir skor yaparak kazandılar. Ödülü aldıktan sonra sıra geldi büyük yarışa ve dokunulmazlık oyunu başladı. Dokunulmazlık oyununda gönüllüler market ödülünün kazanmanın rehavetiyle dokunulmazlık yarışına kötü başladılar.

Survivor eleme adayı kim oldu? 29 Mart Survivor 2. dokunulmazlık oyununu kim kazandı? Survivor 32. bölüm

Bu sırada ünlüler yarışı ele aldı ve gönüllülere vermediler. Dokunulmazlık oyununu da ünlüler kazandı. Bu oyun sonucuna göre gönüllüler aralarından birisini göndermek zorunda kaldı. Haftanın ilk eleme adayını seçtiler.

Haftanın İlk Eleme Adayı Kim Seçildi

Survivor yarışmasında eleme adaylarının belirlenmesinde yarışmacılar birbirlerinin gitmesi için oy kullandılar ve ilk eleme adayının kim olduğunu belirlerdiler. Kendi aralarındaki seçimden sonra SMS  oyları ile halka arz edilen yarışmacılardan ilk eleme adayı olacak ilk kişi belirlenmiş oldu. Gönüllüler takımı oyuncuları arasında yapılan oylamanın sonunda Acun Ilıcalı büyük bir heyecan ile oylama sonuçlarını açıkladı. Kendi aralarında yapılan oylamaya göre Aleyna Çalışkan 4 oy, Hanzade 2 oy, Dora 1 oy ve Aleyna Kalaycıoğlu 1 oy aldılar. Bu durumda Aleyna Çalışkan haftanın ilk eleme adayı olmuş oldu.

GENEL