Survivor evlenmelerine vesile olacak!

Survivor evlenmelerine vesile olacak!

Survivor'da tanışıp birbirlerine aşık olan genç çift evlenmeyi düşünüyor. Nisa Bölükbaşı ve Barış Murat Yağcı’nın evliliğe sıcak baktığı alınan bilgiler arasında.

Survivor eski yarışmacısı olan Barış Murat Yağcı, sevgilisi Nisa Bölükbaşı ile sosyal medyanın gündeminden düşmeyen isimlerden oldu. Yarışmadan sonra aşk yaşadıkları iddia edilen ikilinin ne kadar üstüne gidilse de aşklarını gizlemeye çalıştıkları gündemden düşmüyordu. Daha sonra ortaya çıkan birliktelik görüntülerinin ardından ilişkilerini açıklamak zorunda kalan çift, sosyal medyada yaptıkları paylaşımla ilişkilerini doğruladı.

Daha sonra ilerleyen zamanlarda bir daha dövmelerin anlamını soran Nisa Bölükbaşı, dövmelerin anlamını tek tek açıkladığını anlattı. Fakat ensesindeki dövmeye gelince “Boş ver” deyice konuyu orada kapattığını söyledi. Daha sonra sosyal medyada ensesindeki dövmenin eski sevgilisinin ismi olduğunu öğrendiğini söyleyen Bölükbaşı, Barış’ın dedikleri karşısına şok geçirdiğini söyledi.

Ensesindeki dövme hakkında konuştuklarını söyleyen Nisa Bölükbaşı, “Barış’ın bu dövmeler eski hayatımın parçası silemem dedi. Ancak ben dövmelerini silmesini söyledim. Bana sürekli seninle evleneceğim diyor. Fakat benimle evlenmek istiyorsa bu dövmeleri olmayacak. O dövmeler silinmeden evlenemem sürekli bunu tartışıyoruz.”

İstiklal caddesinde evlilik teklifi ile gündeme gelen ikili, daha sonra bu organizasyonun Youtube kanalı için yapıldığını açıklamıştı. Yapılan açıklamaların ardından ikilinin bu hareketine tepki gösteren takipçileri, her şeyin bir reklam olarak yapıldığını iddia etti. Ardından Barış’ın sosyal medyadan sevgilisi Nisa için paylaştığı video tekrar sosyal medyanın gündemine düştü.

Paylaştığı videodaki sesinin değişik olması kimi takipçisine sevimli gelse de bazı takipçilerinden tepki almıştı. Survivor 2020’nin yakışıklı yarışmacısı Barış Murat Yağcı’nın böyle bir video paylaşarak alay konusu olurken sevgilisi Nisa Bölükbaşı için paylaştığı videodan sonra sosyal medyanın gündeminde bir kez daha yer aldı.

Medya