Survivor Yarışmacısı Çağrı Seyircileri Çileden Çıkartıyor! İşte O Yorumlar

Survivor Yarışmacısı Çağrı Seyircileri Çileden Çıkartıyor! İşte O Yorumlar

TV8 ekranlarında büyük bir adrenalin ile izlenen Survivor izleyenleri bu defa çileden çıkarıyor! İşte izleyicilerden gelen o yorumlar

Tv8 ekranlarında yayınlanan ve yayınlandığı ilk günden bu yana izlenme rekorları kıran Acun Medya yapımı Survivor yarışması yine seyircilerin gündemine oturacak bir konu oldu. Her hafta birçok sebepten gündeme gelen yarışmada bu kez seyirciler bir yarışmadan şikayetçi olduklarını çeşitli sosyal medya kollarından dile getirdiler. Yarışmacı Çağrı hakkında birçok yorum yapan ve tepki veren seyirci çıldırmak üzere.

Survivor Çağrı diskalifiye mi olacak, yarışmayı mı bırakıyor? Acun Ilıcalı'nın Çağrı Atakan ile ilgili açıklaması ne? Çağrı elendi mi? - Haberler

Çağrı’nın hem yarışlardaki oyunculuğu olsun hem de konuşurken ki ses tonu olsun seyirciler tarafından büyük tepki çekti. Diğer yarışmacılara göre daha yüksek sesle konuştuğu için televizyonun ses ayarını sürekli değiştirmek zorunda kaldığını ileten seyirciler adeta televizyonu kıracak dereceye geldiklerini dile getirdi.

Survivor Yarışmacısı Çağrı Hakkında Yazılan Dikkat Çekici Yorumlar

Bazı seyirciler onun sesini duymamak için sinirden televizyonu parçaladığını ifade ederken birçok izleyici kitlesi Twitter’dan yeter artık Çağrı diyerek tag açtılar ve binlerce yorum geldi. Twitter da gündem olduğuyla kalmayan Survivor yarışmacısı İnstagram gibi diğer sosyal medya kanallarında da gündeme oturdu.

Yarışmada her hafta başak bir kaos ortamı meydana gelirken Çağrının ses tonu en çok dikkatleri çeke kısım oldu. Bununla ilgili bir ok izleyici artık Çağrı yüzünden televizyonda Survivor izleyemez olduğunu ve hala ısrarla bu şekilde yapmaya devam ettiğine dair yorumlar yağmaya devam etti.

Survivor Çağrı bu akşam neden yok, sağlık sorunu ne? Çağrı ne zaman yarışmaya başlayacak?

Acun Ilıcalı Çağrıyı Susturamıyor Mu

Düzenli Survivor izleyicileri Çağrı yarışmacısı hakkındaki şikayetlerini bildirirken adamın hiç kimseyi dinlemediğini hatta onu Acun Ilıcalı’nın bile susturmakta yetersiz kaldığını yorumlarla dile getirdiler. Seyirciler bu konuda Acun Ilıcalı’nın bir şeyler yapması gerektiğini ve bu konuya bir çözüm bulması gerektiğini dile getiriyorlar. Artık yarışmayı izlemek istediklerini ama Çağrı yüzünden zevk alamadıklarını takipçiler sosyal medya kollarından Acun’ a bildirdi.

GENEL