Survivor'da kırmızı ve mavi takım belli oldu! Acun Ilıcalı yeni dönemi başlattı! Reyting rekorlarını kırıp geçecek! "Kıyamet gibi takımlar!"

Survivor'da kırmızı ve mavi takım belli oldu! Acun Ilıcalı yeni dönemi başlattı! Reyting rekorlarını kırıp geçecek! "Kıyamet gibi takımlar!"

TV8 ekranlarının en sevilen programlarından biri olan Survivor'da Melis'in adadan ayrılması yeni dönemi resmen ilan etmişti. Sevilen yarışmanın yeni döneminde ise takımlar karışarak; kırmızı ve mavi olarak ayrılacaktı.

Acun Medya tarafından yıllardır ekranlara getirilen başarılı yapımda her bölüm seyirciyi etkisi altına almayı başarıyor. Özellikle son bölümlerde yaşanılanlar seyircinin ağzını açık bırakıyor. Dün akşam ekranlara gelen son bölümde ise eleme konseyi yapılmış ve Ünlüler takımında yer alan Melis'in adadan ayrılacağı açıklanmıştı.

Acun Ilıcalı kısa bir süre önce "Ünlüler takımından bir isim veda ederse yarışmada büyük bir değişiklik yaşanacak. Takımlar karışacak" sözlerini dile getirmiş ve milyonları heyecanlandırmıştı. Yeni takıma ait ilk detaylar ise ortaya çıktı. İşte tüm yarışmacıların olacağı yeni takımlar...

survivor-2021-de-ismail-balaban-soku-acun-ilicali-5017555.jpeg (598×362)

Melis'in elenmesinden Ünlüler takımı sadece 4 kişi kalmıştı. Gönüllüler takımının ise sayıca fazla olması Ünlüler takımında sorunların çıkmasına neden olacaktı. Bu sorunun önüne geçmek için Acun Ilıcalı'nın başarılı ekibi çalışmaları başlattı ve yeni takımları duyurdu.

survsvor-ifsa.jpg (702×450)

Bir sosyal medya kullanıcının iddiasına ve paylaşımına göre; "Survivor’da yeni dönemde takımlar belli oldu! Önümüzdeki süreçte geçerli olacak takımlar şöyle belirlendi:
KIRMIZI TAKIM = İsmail Balaban, Batuhan, Berkay, Aleyna K. , Aleyna Ç.
MAVİ TAKIM= Poyraz, Sergen, Dora, Steven, Merve Aydın, Ayşe.." olacak.

6091ac6eb57f1515d058413a.jpeg (800×400)

Survivor adasında dengeleri değiştirecek olan yeni takımlar sosyal medyada kısa sürede büyük yankı uyandırdı.

Medya