Survivor’da Öykü Çelik’in neden elendiği ortaya çıktı! Takım arasında anlaşma yapılmış! Resmen kendi topuğuna sıkmış! "Teselli İkramiyesi!"

Survivor’da Öykü Çelik’in neden elendiği ortaya çıktı! Takım arasında anlaşma yapılmış! Resmen kendi topuğuna sıkmış! "Teselli İkramiyesi!"

TV8 ekranlarının en sevilen yarışmalarından biri olsan Survivor'da Öykü'nün elenme sebebi ortaya çıktı. Sevilerek izlenen yarışmandan kısa bir süre önce Öykü elenerek yarışmaya ve hayallerine veda etmişti.

Survivor Panorama'ya katılan Öykü Çelik daha önce hiç kimsenin bilmediği bir şeye değindi. Takımı arasında herhangi bir sorunu olmadığına değinen Öykü Çelik, kendi topuğuna sıkmış Adada yaptığı son açıklamanın ardından elenen Öykü Çelik, ağızların açık kalmasına neden oldu. Sevilerek izlenen yarışmaya Acun Ilıcalı sayesinde katılan ve Acun Ilıcalı tarafından elendiği duyurulan Öykü Çelik'e Ilıcalı "Gönüllerin Şampiyonu oldun sen" sözlerini dile getirmişti. 

Survivor Panaroma'da Acun Ilıcalı'nın kendisine dediği "Sen gönüllerin şampiyonusun" sözlerinin çok kıymetli olduğunu dile getiren Öykü Çelik, ailesinin kendisine "Teselli ikramiye" olarak bir pasa hazırladıklarını ve o pastanın üzerine "Gönüllerin şampiyonu" yazdırdıklarını dile getirdi. Neden elendiği hakkında şok açıklamalarda bulunan Öykü Çelik, ağızları açık kaldı.

fgghghfgfh.jpg

Survivor'da takım arkadaşlarının ise belli bir taktikle ilerlediğini dile getiren Öykü Çelik, takım arkadaşlarından kimsenin kendisinin eleneceğini düşünmemiş olmadığına değindi. "Öykü zaten elenmez" mantığı ile hareket edildiğinden dolayı kendisinin yandığını dile getiren Öykü Çelik, adadaki son konuşmasına da değindi.

hfnchfhf.jpg

Survivor'da şampiyonluğa oynamadığını dile getiren Öykü Çelik; "Ben Survivor şampiyonu olmayacağımı biliyordum ama beklentim biraz daha adada kalmaktan yanaydı. Sayı almak çok önemli bir şey orada" sözlerini dile getirdi. Birlşemeden önce takımıyla birlikte bir konuşma yaptığına da değinen Çelik "Biz takım arkadaşlarımızla turduk konuştuk. Bu saatten sonra performansı düşük insanların yazacağız" sözlerini dile getirdi.

bcghnvhnv.jpg

Survivor'dan eleneceğini takımının beklemediğini dile getiren Öykü Çelik, "İnsanlar benim kalacağımı düşündüğünden destek olmadılar" sözlerini dile getirdi. Takımı arasında bir konuşmadan dolayı elendiğini söyleyen Öykü Çelik, içerden dışarıda yaşananları çözdüğünü de belirtti.

Medya