Tacize tepki gösteren kadının yüzüne kahve fırlattı

Tacize tepki gösteren kadının yüzüne kahve fırlattı

İstanbul Beşiktaş’ta, tacizci bir erkek, maruz kaldığı sözlü tacize tepki gösteren kadının üzerine kahve fırlattı..........

İstanbul Beşiktaş’ta, tacizci bir erkek, maruz kaldığı sözlü tacize tepki gösteren kadının üzerine kahve fırlattı.

Beşiktaş'ta yaşanan olayda, uğradığı sözlü tacize tepki gösteren kadınla tacizci erkek, elindeki kahveyi kadının yüzüne attı.

Birgün'den Seda Balmumcu'nun haberine göre, tacize maruz bırakılan genç kadın S.Ö ise şöyle konuştu: “Balık pazarının oradan Kartal Heykeli’ne doğru yürüyordum . Birinin “saçlarının rengi orijinal değil galiba” dediğini duydum. Biriyle konuşuluyor yakınımda sandım kafamı çevirdim ve o kişinin bana söylediğini gördüm. Hemen yanımdaydı ve yüzüme söyledi 2. defa. Ben de tanışmadığımızı ve bu samimiyeti nereden bulduğunu sordum? “Ahırda mı yaşıyorsun insanlar böyle iletişim kurar bas git işine” gibi bir şey söyledi. Sonra yola devam ettim ama bir süre sonra tekrar laf atarak “Şu tipe bak” dedi. Ben de sinirlenip yanına gittim ve “Sen kime böyle laf atıyorsun sen kimsin” gibi şeyler söylemeye başladı. İtişme oldu o an ve elindeki kahveyi suratıma fırlattı. Bir süre gözümü açamadım. Bağırmaya başladım. İnsanlar toplanınca yalan söylemeye başladı. Sonra da uzaklaştı göremedim. Karakola gidip şikayet ettim. Mobeseden görüntülerini buldular.”

Yaşam