Taner Ölmez ve Timuçin Esen'den koronavirüs salgınına ilişkin kamu spotu

Taner Ölmez ve Timuçin Esen'den koronavirüs salgınına ilişkin kamu spotu

Taner Ölmez ve Timuçin Esen koronavirüse karşı bilgilendirme videosu için kamera karşısına geçti. Rol aldıkları dizilerde doktor karakterleri ile karşımıza çıkan iki oyuncu koronavirüs'ten korunmanın yollarını anlattı.Taner...

Taner Ölmez ve Timuçin Esen koronavirüse karşı bilgilendirme videosu için kamera karşısına geçti. Rol aldıkları dizilerde doktor karakterleri ile karşımıza çıkan iki oyuncu koronavirüs'ten korunmanın yollarını anlattı.

Taner Ölmez ve Timuçin Esen koronavirüs'ten korunmanın yollarını anlatan bilgilendirme videosu için kamera karşısına geçti.

Koronavirüs tüm dünyada büyük bir hızla yayılmaya devam ediyor. Binlerce kişinin yaşamını yitirdiği koronavirüsten korunmanın yollarına ilişkin art arda uyarılar yapılıyor.

Oldukça basit olan bu uygulamaları günlük yaşamınızda alışkalık haline getirerek koronavirüs riskinden tamamen uzak durabilirsiniz.

Koronavirüsten korunmak için gerekli tedbirleri günlük yaşamınızda dikkat ederek uygularsanız, koronavirüsün yayılmasını engelleyebilirsiniz.

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam