Taraftarlardan YSK'ya: İmamoğlu'na mazbatayı ver!

İmamoğlu, Beşiktaş-Başakşehir Medipol karşılaşmasını izledi. Başakşehir'e yardımlar hakkında "Bir spor kulübü kurup bu benim kulübüm demeyeceğim.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş-Başakşehir Medipol karşılaşmasını izledi. Beşiktaş taraftarları hep bir ağızdan "İmamoğlu'na mazbatayı ver dedi. İmamoğlu, Başakşehir'e yardımlar hakkında "Bir spor kulübü kurup bu benim kulübüm demeyeceğim. Ben var olan spor kulüplerine hizmet edeceğim." demişti.

Spor Toto Süper Lig’in 28. haftasında oynanan Beşiktaş-Medipol Başakşehir karşılaşmasını İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu, Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile Vodafone Park’ta takip etti.

İmamoğlu, günün ilk saatlerinde Can Bartu’nun Şükrü Saracoğlu Stadı’ndaki törenine katılmıştı. İmamoğlu, Twitter’dan paylaştığı görüntülerle birlikte, “Beşiktaş'ın ev sahipliğinde Beşiktaş taraftarının muhteşem coşkusuna ortak olmak çok güzel. İstanbul'un çok değerli kulüpleri ile İBB olarak çok ortak çalışmamız olacak. Tüm kulüplerimize başarılar” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu’nun Fenerbahçe-Galatasaray derbisinde de statta olması bekleniyor.

BEŞİKTAŞ TARAFTARLARINDAN DESTEK

Beşiktaş taraftarları maç öncesi tezahüratlarla İBB Başkanı İmamoğlu'na destek verdi.

BÖYLE KARŞILANDI:

Önceki ve Sonraki Haberler
Politika