Taraftarların darp ettiği kaleci Harun Tekin: Can güvenliğimiz yok

Taraftarların darp ettiği kaleci Harun Tekin: Can güvenliğimiz yok

Bursaspor'un kalecisi Harun Tekin, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında dün akşam İstanbul'da oynadıkları ve 4-0 yenildikleri Kasımpaşa karşılaşmanın ardından dönüş yolunda bir grup yeşil-beyazlı taraftarın takım otobüsüne...

Bursaspor'un kalecisi Harun Tekin, Spor Toto Süper Lig'in 22. haftasında dün akşam İstanbul'da oynadıkları ve 4-0 yenildikleri Kasımpaşa karşılaşmanın ardından dönüş yolunda bir grup yeşil-beyazlı taraftarın takım otobüsüne saldırmasına ilişkin, sosyal medya hesabı üzerinden açıklamada bulundu.

Saldırının kendisini çok üzdüğünü vurgulayan 27 yaşındaki oyuncu, İnstagram'dan yaptığı açıklamada, "Uzun yıllardır formasını onurla ve gururla taşıdığım Bursaspor formasıyla böylesine vahim bir olay yaşamanın beni, ailemi ve takım arkadaşlarımı derinden üzdüğünü bilmenizi isterim" dedi. "Can güvenliğimizin olmadığı bir ortamda bize küfürlerle, taşla, sopayla ve bıçakla kalleşçe saldırma girişiminde bulunan kendini bilmez barbar taraftar grubunu, gerçek Bursaspor taraftarından ayrı tuttuğumu belirtmek isterim" diyen Harun Tekin, "Bu zorlu süreçte camia olarak birlik ve beraberlik içinde olmamız dileğiyle" ifadelerini kullandı.

Tekin'in o paylaşımı şöyle:

ekran-resmi-2017-02-26-12.50.20.png

">

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem