Tarım Sektörünün Yeni Oyuncusu: Plant Activity!

Tarım Sektörünün Yeni Oyuncusu: Plant Activity!

Plant Activity; tarım sektörünün parlayan yıldızı! Yavuzoğulları Tarım, Plant Activity ile tarıma yepyeni ve etkili bir soluk kazandırıyor!

 

 

Son zamanlarda adını sıkça duyduğumuz Plant Activity, tarım sektörüne yepyeni bir ivme kazandırmış durumdadır. Son zamanlarda tarım faaliyetlerinin çoraklaşma ile birlikte olumsuz yönde etkilenmesi ve çoraklaşma ile birlikte hem verimin azalması hem de tarım alanlarının daralması yeni çözümlerin gerekliliğini ortaya koyuyor.

Çoraklaşmaya karşı alınan tedbirler aynı zamanda çoraklaşmanın temel nedenlerini de ortaya koymuştur. Hal böyle olunca da nedenlere yönelik kesin çözümler bulmak kaçınılmaz hale gelmiştir. 30 yılı aşkın süredir tarım alanında çalışmalar yapan Ulvi Tokdemir, çoraklaşmanın temel nedenlerinden birisi olan organik madde azlığını ortadan kaldırmanın büyük ölçüde faydalı olacağını düşünerek yaptığı çalışmalar neticesinde Plant Activity organik sıvı gübreyi yarım sektörüyle tanıştırdı.

Toprağın verimli hale gelmesi ve her yıl hasat döneminde maksimum verimin alınabilmesi için organik sıvı gübrenin önemini vurgulayan Tokdemir, Plant Activity sıvı gübrenin, gösterdiği etkilerle daha şimdiden tarım sektöründe parlayan yıldız haline geldiğini ifade etti.

Sonu Odaklı Değil, Süreç Odaklı Çalışmaların Eseri!

Yavuzoğulları Tarım’ın son dönemlerde en fazla ses getiren önemli bir projesi olan Plant Activity, sadece sonuca değil aynı zamanda tarım alanında sürecin de iyileşmesini hedefleyen bir ürün olmuştur. Uzun çalışmalar neticesinde adeta hayalken gerçek olan bu proje; piyasadaki diğer ürünlerden gerek doğal oluşu gerekse etkileri ile tamamen zirveye ulaşmış olan bir ürün niteliğindedir.

Sadece Türkiye’de değil, aynı zamanda tüm dünya genelinde tarım sektörüne yön veren bir ürün olmaya aday olan Plant Activity, Yavuzoğulları Tarım firmasının süreç odaklı bir çalışmasının sonucudur.

Tarım sektöründe sonuç elbette önemlidir. Ancak bitkilerin yetiştiği süreçte organik ve doğru ürünler kullanılmazsa verim ne kadar iyi olsa da bu noktada ürünlerin doğallığı tartışılabilir noktada kalacaktır. Bu konuda önemle dikkat çeken Ulvi Tokdemir, Plant Activity firmasının kurucusu olarak bu organik sıvı gübre ürünleri ile sadece sonucu değil aynı zamanda süreci de iyileştirmeyi hedeflediklerini ifade etti.

Bilimsel Olarak Kanıtlanmış Etkileri ile Tarımda Verimi %100 Arttırmayı Hedefliyor!

Uzun süreli çalışmalar neticesinde ortaya çıkmış olan Plant Activity firması, bilimsel olarak kanıtlanmış etkileriyle dünya genelinde lider olmayı hedefliyor. Her ayrıntısı üzerinde uzun süre çalışılmış olan organik sıvı gübre, bitkiler üzerinde hem doğal hem de etkili sonuçlar gösteriyor.

Tarımda çiftçilerin en zorlu mücadelelerinden birisi olan zirai don olsa da bu sorun artık Plant Activity ile sorun olmaktan çıkıyor! Aynı zaman bitkilerin gelişim bozukluklarını ortadan kaldırırken aynı zamanda zirai ilaçlarının etkisini arttırıyor ve toprağı daha verimli hale getiriyor.

Çiftçilerin tüm sorunlarına en doğal çözümleri en bilimsel haliyle sunmakla birlikte aynı zamanda içinde barındırdığı en etkili köklenme ajanları sayesinde kök bakterilerini kodlayarak aktif hale gelmesini sağlıyor. Meyve verimini neredeyse iki katı arttıran Plant Activity, tüm çiftçilere rekolte artışını garanti etmektedir.

Bu doğal ve etkili çözümlerin her birisinin altında bilimsel dayanakların yer aldığını ifade eden Plant Activity kurucusu Ulvi Tokdemir, sadece tek bir soruna değil bütüncül olarak çiftçilerin tüm verimsizlik sorunlarının çözümlerine eğilerek en etkili çözümleri bilimsel dayanaklar ile sunduklarının altını çiziyor. 15 yıla yakın bir sürede ortaya çıkmış tarım mucizesi olan bu ürün, kısa sürede tüm dünyanın tarım faaliyetlerinde söz sahibi haline gelecek iddialı bir ürün olarak daha şimdiden çiftçilerin gözdesi olmayı başardı.

 

Önceki ve Sonraki Haberler