Tarkan, Geççek şarkısından sonra ilk kez görüntülendi: Geniş önlemler aldırdı!

Tarkan, Geççek şarkısından sonra ilk kez görüntülendi: Geniş önlemler aldırdı!

Megastar Tarkan, "Geççek" şarkısını yayınlamasının ardından ilk kez görüntülendi. Tarkan, gazetecilere görüntü vermemek ve açıklama yapmamak için büyük çaba sarf etti.

Megastar Tarkan, 5 yıl aradan sonra çıkardığı 'Geççek' şarkısıyla Türkiye ve dünya gündemine oturdu. Ülke gündemini sarsan şarkı siyasi ve ünlü isimlerin de dahil olduğu birçok kişi tarafından beğenildi.

İLK KEZ GÖRÜNTÜLENDİ
'Geççek' isimli şarkısıyla çok konuşulan Tarkan, önceki gün Levent'te objektiflere takıldı. Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre; özel arabası ile evinden çıkan ve stüdyoya giden ünlü şarkıcı, basın mensuplarına görüntü vermemek için önlemler aldı.

Siyah filmle kaplı otomobilinin içinde objektiflere yansıyan Tarkan, arabasından inmeden garaj kapısının açılmasını istedi. Görevlilerin isteğini yerine getirmesinden sonra da aracından inmeyen 'Megastar', kepenklerin kapanmasını bekledi.

Yine tedbiri elden bırakmayan şarkıcı, bir süre daha aracından inmeyerek, görevlilerin etrafa dikkatlice bakmasını ve görüntü alınmamasını istedi. Muhabirlerin sorularını cevapsız bırakan Tarkan, ardından hızlıca stüdyoya girdi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin