Tarkan’dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar paylaşımı

Tarkan’dan Müjdat Gezen ve Metin Akpınar paylaşımı

“Cumhurbaşkanına alenen hakaret" iddiasıyla yargılandıkları davada, beraat eden Müjdat Gezen ve Metin Akpınar ile ilgili Tarkan, paylaşımda bulundu. Tarkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Beraat etmiş olmalarına çok sevindim" dedi.

“Cumhurbaşkanına alenen hakaret" iddiasıyla yargılandıkları davada, beraat eden Müjdat Gezen ve Metin Akpınar ile ilgili Pop Star Tarkan, paylaşımda bulundu. Tarkan, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda,  "Beraat etmiş olmalarına çok sevindim" dedi.

Sanatçılar Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’ın bir televizyon kanalındaki sözlerine ilişkin “Cumhurbaşkanına alenen hakaret” iddiasıyla haklarında açılan davada karar çıktı. Mahkeme, Müjdat Gezen ve Metin Akpınar’ın “Cumhurbaşkanına alenen hakaret” suçundan ayrı ayrı beraatlerine karar verdi.

"Çok sevindim" Beraat kararının ardından sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Tarkan şu ifadeleri kullandı: "Ülkemizin çok kıymetli sanatçıları olan Sayın Metin Akpınar ve Müjdat Gezen’in yargılandıkları davadan beraat etmiş olmalarına çok sevindim." 

Önceki ve Sonraki Haberler
Otomotiv