Tarkan'ın 'Cüneyt Arkın' paylaşımı duygulandırdı

Tarkan'ın 'Cüneyt Arkın' paylaşımı duygulandırdı

Megastar Tarkan, Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın'ın vefatının ardından sosyal medyada duygulandıran bir paylaşımda bulundu.

Tarkan, Arkın'ın resmini paylaşarak "Sen ölümsüzsün kalbimizde" yazdı.

Yeşilçam'ın usta oyuncusu Cüneyt Arkın, hayatını kaybetti. Arkın, dün gece rahatsızlanarak Beşiktaş Ulus'ta bulunan özel bir hastaneye kaldırıldı.

Eşi Betül Cüreklibatır ve yakınları hastaneye geldi. 85 yaşındaki oyuncu burada 'kalp durması' sebebiyle hayatını kaybetti.

Acı haber, tüm Türkiye'yi kısa sürede yasa boğdu. Pek çok ünlü isim, Arkın ile olan anılarını ve fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı. Arkın'ın filmleri, hayat verdiği karakterler ve açıklamaları da yeniden gündem oldu.

SEN ÖLÜMSÜZSÜN KALBİMİZDE
Sanatçının vefatına ilişkin paylaşımlar sürerken; Tarkan da usta isim için bir paylaşımda bulundu. Instagram'dan Arkın'ın bir fotoğrafını paylaşan Tarkan, "Sen ölümsüz kalbimizde" diyerek, sanatçının sevenlerine ve ailesine baş sağlığı diledi.


Ünlü şarkıcı, paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

"Cüneyt Arkın. Biz seni çok sevdik. Sen ölümsüzsün kalbimizde. Türk sinemasının en büyük efsanelerinden biri olarak her daim sevgiyle, saygıyla anacağız seni. Nurlar, ışıklar içinde uyu. Ailesi ve tüm sevenlerine baş sağlığı dilerim. #CüneytArkın"

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem