Tarkan'ın yeni albümü 15 Haziran'da çıkacak

Tarkan'ın yeni albümü 15 Haziran'da çıkacak

Son albümü "Adımı Kalbine Yaz"ı 2010 yılında çıkaran Tarkan, 7 yıl aranın ardından yeni albümünü müzikseverlerle buluşturacak. Uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı 10'uncu albümüne "10" adını veren sanatçı,...

Son albümü "Adımı Kalbine Yaz"ı 2010 yılında çıkaran Tarkan, 7 yıl aranın ardından yeni albümünü müzikseverlerle buluşturacak. Uzun süredir üzerinde titizlikle çalıştığı 10'uncu albümüne "10" adını veren sanatçı, yeni albümününün çıkış tarihini de açıkladı. Megastar Tarkan, yeni albümü "10"u 15 Haziran'da sevenleriyle paylaşacak. 14 pop şarkısının yer aldığı "10"da, Tarkan'ın kendi söz ve bestelerinin yanı sıra Sezen Aksu, Aysel Gürel, Nazan Öncel, Günay Çoban, Gülşah Tütüncü, Ümit Sayın, Murat Matthew Erdem-Ayça Z. Aydın (Miya) ve Serdar İzzet Özdoğan imzalı şarkıların da bulunduğu açıklandı.

Tüm müzik marketlerle birlikte dijital platformlarda ilk olarak yalnızca fizy ve iTunes üzerinden indirilebilecek olan albümün, sonraki hafta yalnızca fizy ve Apple Müzik üzerinden çevrimiçi de dinlenebileceği belirtildi. Tarkan'ın DMC etiketiyle yayınlanacak yeni albümünün, bir sonraki hafta ise tüm dijital müzik platformlarında çevrimiçi dinlemeye açık olacağı ifade edildi.

Önceki ve Sonraki Haberler
Kültür Sanat