Tavla oynayanlardan yardım isteyen kadın satırlı saldırıdan kaçamadı

Tavla oynayanlardan yardım isteyen kadın satırlı saldırıdan kaçamadı

Hatay'da kendisini kovalayan satırlı erkekten kaçan kadın, tavla oynayan 5 kişinin yanına gidip yardım istedi. Gruptan kimse yardım etmedi. Saldırgan, kadını darp etti.

Hatay Valiliği, tepki çeken görüntülerle ilgili açıklamada bulundu. Açıklamada saldırganın yakalandığı, yaralı kadının da hayati tehlikesinin olmadığı belirtildi.

Açıklamanın tam metni şöyle: "Sosyal medyada görüntüleri paylaşılan kadına şiddet olayı ile ilgili, Valiliğimizce yapılan araştırmalar neticesinde olayın 08.10.2021 saat 16.00 sıralarında Antakya ilçemizde gerçekleştiği, şüphelinin emniyet birimlerimizin çalışmaları sonucunda yakalandığı, şiddete maruz kalan vatandaşımızın hayati tehlikesi olmadığı anlaşılmıştır. Kadına yapılan her türlü şiddetin karşısında olmakla beraber, kadına verilen değerin, her türlü fayda ve beklentinin ötesinde, insan haklarının bir gereği olarak bilir, kadına yönelik şiddet tedbirlerini  sıfır tolerans ilkesiyle hayata etkin şekilde geçirmek için tüm birimlerimizce çalışmaya devam ediyoruz."

Önceki ve Sonraki Haberler
3. Sayfa