Taze Çiçek İle Aradığınız Çiçeklere Ulaşın!

Taze Çiçek İle Aradığınız Çiçeklere Ulaşın!

Taze Çiçek İle Aradığınız Çiçeklere Ulaşın!Taze Çiçek ile ulaşabileceğiniz çiçek türleri, çiçeklerin hangi formatlarda nasıl hazırlandığı ve firmanın markalaşma yolundaki adımlarına yönelik bilgiler!

 

Mobil uygulama ve internet üzerinden farklı tasarım çiçeklerin satılmasını sağlayan Taze Çiçek, tüm Türkiye’ye hızlı teslimat sunuyor. İstanbul içerisinde kurularak hızla büyüyen firma, günümüzde markalaşma yolunda önemli adımlar atıyor. Sevdikleriniz için almak istediğiniz çiçekleri en uygun fiyatlar ve tasarımlar ile almak için rakiplerinin arasında öne çıkan firmanın seçeneklerini inceleyin!

Mevsim Çiçeklerinden Çok Daha Fazlası

Baharı hayatınıza her zaman taşımak için mevsime özel çıkan çiçeklerin yanında dilediğiniz an ulaşabileceğiniz özel anlamlı çiçekler bulunuyor. Aşkı ifade eden güller, bolluk ve sağlığı ifade eden papatyalar ve saf sevgiyi ifade eden orkideler ile sevdiklerinizin değerini çiçek anlamları ile hissettirin.

Özel tasarımlar sayesinde sevdiklerinize var olan bir tasarımı seçebilirsiniz. Dilerseniz de firma içerisinde yer alan çiçekler ile kendiniz bir tasarım oluşturabilirsiniz. Farklı seçenekler sunan firma, %100 müşteri memnuniyetini ön planda tutuyor.

Çiçeklerinizi İstediğiniz Formatta Hazırlatın

Sıradan tasarım çiçeklerin yerine kendinize özgü çiçekler hazırlatın! Çiçekçi olarak hizmet veren firmada isteğinize özel kütükte, vazoda, buket şeklinde, aranjman olarak, kutuda ya da kişiye özel olarak düzenleme yaptırabilirsiniz.

Sevdiklerinize özel olarak düzenlettiğiniz çiçekleri; özür, doğum, doğum günü, yeni işe başlama ya da kutlama amaçlı olarak kullanabilirsiniz. Mobil uygulama üzerinden verilen çiçek siparişi sırasında videolu olarak mesaj eklenebilir. Bir çiçekçilik hizmetinden beklediğinizin çok daha fazlasını firma içerisinde alabilirsiniz.

Taze Çiçek Markalaşıyor!

Markalaşma yolunda hızla ilerleyen firma, kısa süre içerisinde birçok yeniliğe imza atmayı planlıyor. Taze bitki formatı altında salon ve bahçe bitkilerinin satılması için hazırlık yapılırken Taze Hediye seçeneği ile de kişilere binlerce farklı hediye türünün sunulmasına hazırlanıyor.

Profesyonel olarak sunulması beklenen çiçek sepeti hizmetinde ise lüks çiçeklerin uygun fiyatlar ile satışa çıkarılması amaçlanıyor. Markalaşma ile kendi markasını çok daha geniş alana duyurmayı planlayan firma, sunduğu hizmetin kalitesini geliştirmeyi amaçlıyor.

Firmanın hizmetlerinden yararlanmak oldukça kolay bir şekilde düzenlenmiş. Mobil uygulama ya da internet sitesi üzerinden birkaç dakika içerisinde satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz.

Çiçekçilik hakkında tüm hizmetler ve çok daha fazlası için www.tazecicek.com adresini ziyaret edin. Farklı birçok çiçek türünden istediğinizi seçerek satın alma işleminizi oldukça kısa bir sürede tamamlayabilirsiniz. Çiçekleriniz ile baharı yakalamak artık zor değil.

 

Önceki ve Sonraki Haberler