Teams’in küçük işletmelere yönelik bir sürümü olan Teams Essentials’ı tanıttı

Teams’in küçük işletmelere yönelik bir sürümü olan Teams Essentials’ı tanıttı

Teams Essentials, kullanıcı başına aylık 4 ABD Doları tutarında fiyatlandırılacak. Ücretsiz planda 60 dakikalık bir sınır ve maksimum 100 katılımcı ile karşılaştırıldığında, 30 saate kadar ve 300’e kadar katılımcı için sınırsız grup toplantıları içeriyor.

Kullanıcılar ayrıca ücretsiz katmandakilerin iki katı olan 10 GB bulut depolama alanına ve Outlook ve (yakında) Google takvimleriyle entegrasyona sahip olacaklar.

Microsoft, küçük işletmeler için Teams'in bağımsız bir sürümünü sundu

Office web uygulamalarına erişim, iş arkadaşları ve müşterilerle sohbetler, dosya paylaşımı, anketler ve grup projeleri gibi ücretsiz katmandaki diğer özellikler de pakete dahil. Toplantılar, sohbetler, aramalar ve dosyalar ayrıca şifrelenecek. Kullanıcılar, Teams hesabı olmayan birine toplantı davetleri gönderebilir; yalnızca o kişinin e-posta adresine ihtiyaçları olacak. Çağrılar için sanal arka planlar, Birlikte modu (katılımcıları aynı sanal alanda görüntüler) ve canlı altyazılar da mevcut.

Kullanıcı başına aylık 5 ABD Doları olan (Mart ayında 6 ABD Dolarına yükselen) Microsoft 365 Business Basic’ten biraz daha ucuz bir paket diyebiliriz. Bu planın özellikleri arasında toplantı dökümleri, gerçek zamanlı çeviriler, Office uygulamalarının mobil sürümleri ve kişi başına 1 TB bulut depolama alanı yer alıyor. Teams Essentials, Microsoft’un bulut ortaklarından veya doğrudan şirketten edinilebilir.

Omicron varyantıyla ilgili şaşırtıcı açıklama: Gribe dönüşüyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji