Tecno yeni tanıttığı Phantom X modelini ülkemizde satacak

Tecno yeni tanıttığı Phantom X modelini ülkemizde satacak

Tecno, ilk amiral gemisi modelini geçtiğimiz günlerde tanıtmıştı. Phantom X ismi ile tanıtılan modelin Avrupa ile eş zamanlı olarak Türkiye’de de satışa sunulacağı ortaya çıktı.

Phantom X gücünü MediaTek imzası taşıyan Helio G95 işlemcisinden alıyor. Sistemini 8GB bellek  ile destekleyen modelin dahili kapasite alanı ise 256GB.

Delikli ekran tasarımıyla gelen Phantom X'ın bataryası ise 4700 mAh büyüklüğünde. 1080 x 2340 piksel çözünürlüğünde SUPER AMOLED panele sahip olan cihaz 50MP + 13MP + 8MP’lik ana kamera kurulumuyla da dikkat çekiyor.

phantom-x.jpg

Ön yüzünde 48MP + 8MP’lik çift selfie kamerası bulunan modelin 33W hızlı şarj desteğini destekliyor. Bu sayede telefon yarım saat içerisinde yüzde 70 oranında şarj olabiliyor.

Türkiye’ye de gelmesi beklenen telefonun fiyatı ise şimdilik belli değil. Fakat Tecno modellerinin normalin altı fiyatlardan satıldığını zaten biliyoruz. Dolayısıyla bu cihazın da öyle çok yüksek etiketlere sahip olmayacağını tahmin edebiliriz. Elbette şimdiden bu konu hakkında yorum yapmak çok doğru olmayacaktır.

2021 dijital haber raporu Türkiye hakkında ilginç detaylar içeriyor

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji