Tekirdağ'da rüşvet operasyonu: Biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı

Tekirdağ'da rüşvet operasyonu: Biri emniyet amiri 3 polis tutuklandı

Tekirdağ'da biri emniyet amiri 3 polis, masaj salonlarının sahiplerinden rüşvet aldıkları gerekçesiyle gözaltına alınıp, tutuklandı. Polislere rüşvet

Tekirdağ'da biri emniyet amiri 3 polis, masaj salonlarının sahiplerinden rüşvet aldıkları gerekçesiyle gözaltına alınıp, tutuklandı. Polislere rüşvet verdikleri öne sürülen 4 masaj salonu sahibi ise adli kontrol şartı ile serbest bırakıldı.

Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri Tekirdağ, Kırklareli ve Muğla'da faailiyet gösteren masaj salonları sahiplerinin, bazı kamu görevlilerine rüşvet verdikleri iddiaları üzerine araştırma başlattı. Yapılan teknik ve fiziki takibin sonunda kamu görevlilerine rüşvet verdikleri belirlenen masaj salonu sahipleri A.K., A.S., E.A., İ.G. Tekirdağ, Kırklareli ve Muğla'da düzenlenen eş zamanlı operasyonla gözaltına alındı.

BİR EMNİYET AMİRİ, 2 POLİS MEMURU

Polis, operasyonun ikinci aşamasını ise rüşvet alan kamu görevlilerine yönelik gerçekleştirdi. Tekirdağ'da görevli emniyet amiri E.Ö. ile polis memurları M.C. ve M.B., masaj salonları sahiplerinden rüşvet aldıkları suçlamasıyla gözaltına alındı.

3 POLİS TUTUKLANDI

Şüpheli 3 polis ile 4 masaj salonu sahibi Tekirdağ İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü'ndeki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. Şüphelilerden emniyet amiri E.Ö. ile polis memurları M.C. ve M.B. nöbetçi mahkemece tutuklanırken, masaj salonu sahipleri adli kontrol şartı getirilerek, serbest bırakıldı.

Önceki ve Sonraki Haberler
Son Dakika