Tekme attığı korkuluk kırılınca dereye düştü

Tekme attığı korkuluk kırılınca dereye düştü

Olay, dün 23.30 sıralarında Canik ilçesi Mert Irmağı’nda meydana geldi. İddiaya göre babasıyla tartışıp alkol alan C.Ç., ırmak kenarına giderek korkuluklara tekme atmaya başladı.

Samsun’da babasıyla tartışan  tekme attığı korkuluğun kırılmasıyla dereye düşerek yaralandı.

Olay, dün 23.30 sıralarında Canik ilçesi Mert Irmağı’nda meydana geldi. İddiaya göre babasıyla tartışıp alkol alan C.Ç., ırmak kenarına giderek korkuluklara tekme atmaya başladı. Bu sırada korkuluklardan birinin kırılması sonucu dengesini kaybeden C.Ç., ırmağa düştü. İhbar üzerine olay yerine gelen itfaiye ekipleri tarafından ırmaktan çıkarılan C.Ç., ambulansla Eğitim Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. C.Ç.’nin sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilirken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Önce cinsel organını kesti sonra 112 yi aradı

Olay, dün gece saatlerinde Düzce Çay Mahallesi’nde meydan geldi. Evde tek başına kalan ve aşırı alkollü olduğu öğrenilen V.K.B., 112 Acil Çağrı merkezini aradı. Olay yerine giden sağlık ekibi, V.K.B.’nin cinsel organının kesik olduğunu gördü. V.K.B., yapılan ilk müdahalesinin ardından Atatürk Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. V.K.B. hastanede polise verdiği ilk ifadesinde cinsel organını kendisinin kestiğini, pişman olduğu için sağlık ekiplerini aradığını söyledi. V.K.B. daha sonra Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan tedavi ile V.K.B.’nin cinsel organı yerine dikildi.

Almanya seyahat yasaklarını kaldırdı! Dikkat çeken Türkiye detayı

Almanya'da seyahat yasağının kalkacağı ülkeler belli oldu. Alman basını 31 ülke ile seyahat yasağının 15 Haziran'dan itibaren kalkacağını yazdı. Listede Türkiye yok.

Almanya’nın resmi haber ajansı DPA, sosyal kuralları yavaş yavaş gevşeten Berlin yönetiminin Haziran ortasından itibaren 31 ülkeyle seyahat yasağı ve uyarısını kaldıracağını aktardı.

DPA’nın haberinde Almanya’nın seyahat uyarısını Avrupa Birliği’ne üye ülkelerin yanı sıra 4 ülkede daha kaldırılacağı belirtildi. Taslak metni kamuoyuna aktaran DPA’nın haberinde yarın bir araya gelecek Alman bakanlar ve yetkililer Almanya’nın 26 AB partnerinin yanı sıra Birleşik Krallık, İzlanda, Norveç, İsviçre ve Liechtenstein’la da yasakların kalkmasını masaya yatıracak.

ANASAYFA

Önceki ve Sonraki Haberler
Yaşam