Tekstilcilerden THY''ye üniforma tepkisi

Tekstilcilerden THY''ye üniforma tepkisi

İHKİB üyesi Hikmet Tanrıverdi, yeni üniformalarını İtalyan bir modacıya tasarlatan THY''ye tepki gösteren bir paylaşımda bulundu.

İstanbul Hazır Giyim Ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) üyesi Hikmet Tanrıverdi, Türk Hava Yolları'nın (THY) yeni üniformalarının İtalyan modacı Ettore Bilotta tarafından tasarlanmasına tepki gösterdi.

THY'nin yeni üniformalarına ilişkin olarak kişisel Twitter hesabında değerlendirmelerde bulunan Hikmet Tanrıverdi, ekte bir gazete haberini paylaştı.

Tanrıverdi, "Bizler milli havayolumuz diye THY ile uçarken, bu kadar tasarımcımız varken üstelik bu konuda iddialı iken çekimler de dahil tüm hazırlıkların yurt dışındaki kişilere yaptırılmasını kınıyorum" dedi.

THY yeni kıyafetlerini italyan tasarımcıya tasarlatmış,Bizler milli havayolumuz diye THY ile uçarken, bu kadar tasarımcımız varken üstelik bu konuda iddali iken çekimler de dahil tüm hazırlıkların yurtdışındaki kişilere yaptırılmasını kınıyor,sorumluları istifaya davet ediyorum. pic.twitter.com/upxJYbqYeq

— Hikmet Tanrıverdi (@hiktan) 12 Eylül 2018

​THY'nin, İtalyan Ettore Bilotto tarafından tasarlanan yeni kabin üniformaları 29 Ekim 2019 tarihinde açılacak olan İstanbul Yeni Havalimanı'nda kullanılacak.

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem