Tepki çeken görüntüler… İstediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenden itti

Tepki çeken görüntüler… İstediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenden itti

İstediği ayakkabı alınmayan genç kız, annesini merdivenlerden aşağı itti. Yere kapaklanan kadın gözyaşları içinde kalırken kızı da sinirli bir şekilde

Annesi ile ayakkabı almak için bir mağazaya giren genç kız, beğendiği ayakkabının alınmasını istedi. Ancak istediği ayakkabı alınmayan genç kız, annesini merdivenlerden aşağı itti. Yere kapaklanan kadın gözyaşları içinde kalırken kızı da sinirli bir şekilde bağırıp çağırmaya devam etti. Görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Sosyal medyada paylaşılan görüntülere göre, bir genç kız istediği ayakkabıyı almayan annesini merdivenlerden aşağı itti. Yere kapaklanan kadın gözyaşları içinde kalırken kızı da sinirli bir şekilde bağırıp çağırmaya devam etti. Mağazanın bir başka müşterisi tarafından o anlar cep telefonu kamerasına kaydedildi. Annesini merdivenlerden iten kızın sözleri mağazadaki kişileri de çileden çıkarttı.

Merdivenlerin başında duran kız "Onay mı veriyorsun da konuşuyorsun orada" diyerek bağırdı. Mağazada bulunan diğer müşteriler genç kıza "Bağırma, ne bağırıyorsun" diye tepki gösterdi. Müşterilerin isyanını duymazlıktan gelen genç kız annesine "Çıkacaksan 'çık' diyorum. Anlamıyorsun laftan. Sinir ediyorsun, sinirden gözüm dönüyor benim" diyerek bağırmaya devam etti.

Genç kızın düşürdüğü annesini ayağa kaldıran bir müşteri "Bir insan annesini döver mi? Sen nasıl bir kızsın?" diyerek kıza tepki gösterdi. Görüntüler sosyal medyada gündem oldu.

İşte o paylaşımlardan biri:

Etiketler :

YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.