Tepkiler sonrası Hadise'den yeni Eurovision açıklaması! Sunucu ile aralarındaki diyaloğu paylaştı

Tepkiler sonrası Hadise'den yeni Eurovision açıklaması! Sunucu ile aralarındaki diyaloğu paylaştı

"Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması'na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision'a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi" sözleri basına yansıyan şarkıcı Hadise, gelen tepkiler üzerine yeni bir açıklamada bulundu.

Hadise uzun süredir göremediği anne-babası Gülnihal- Hasan Açıkgöz'ü ziyaret etmek için doğup büyüdüğü Belçika'ya gitti.

Belçika'da MNM Radyo'da Peter Van de Veire'in programına konuk olan Hadise, "Belçika adına Eurovision Şarkı Yarışması'na neden katılmayayım ki? Belçika için Eurovision'a gitmek istiyorum ama kimse bana teklif etmedi" dedi.

HADİSE'NİN EUROVİSİON SÖZLERİ TEPKİ ÇEKTİ

Hadise'nin bu açıklaması bazı sosyal medya kullanıcıları tarafından tepki görürken, bazı kullanıcılar da şarkıcının başarasının takdir edilmesi gerektiğine vurgu yaptı.

TEPKİLER SONRASI ARALARINDA GEÇEN DİYALOĞU PAYLAŞTI

35 yaşındaki ünlü şarkıcı, kendisine gelen tepkilerin ardından sosyal medya hesabından konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı:

Geçtiğimiz gün Belçika MNM Radyo Kanalı'nda katıldığım programla ilgili düzeltme... Geçen diyalog tam olarak şu şekildeydi;

Soru: Belçika'dan Eurovision'a katılman için teklif geldi mi?

Cevap: Hayır, gelmedi.

Soru: Gelseydi katılır mıydın?

Cevap: Neden olmasın..."2009 Eurovision sonucu ile ilgili; kaybettiğime evet, çok üzüldüm ama dördüncü olmak çok gurur vericiydi. Bir yarışmaya herkes birinci olmak için katılır. Bende de o hırs vardı ama olmadı.

Yanlış anlaşılmaları ortadan kaldırmak için paylaşmak gereği duyduğumun bilinmesini rica ederim. Saygılarımla..."

tepkiler-sonrasi-hadise-den-yeni-eurovision-14145386-7401-m.jpgtepkiler-sonrasi-hadise-39-den-flas-39-eurovi-2-14145386-osd.jpg

Önceki ve Sonraki Haberler
Magazin