Tepkiler üzerine Obama’yı suçladı

Tepkiler üzerine Obama’yı suçladı

Fox Televizyonu'na açıklamalar yapan Donald Trump, eski başkan Obama hakkında suçlamalarda bulundu.Açıklamasında, "Bence sızan bilgilerin arkasında Obama var. Çünkü onun adamları kesinlikle bu olayların arkasında." iddiasında...

Fox Televizyonu'na açıklamalar yapan Donald Trump, eski başkan Obama hakkında suçlamalarda bulundu.

Açıklamasında, "Bence sızan bilgilerin arkasında Obama var. Çünkü onun adamları kesinlikle bu olayların arkasında." iddiasında bulunan Trump, bazı bilgilerin çok hassas olduğu ve bu sızıntıların muhtemelen Obama'nın adamları tarafından yapıldığını, bu insanların ulusal güvenlik anlamında çok kötü oldukları görüşünü savundu. 

''BU OLANLARA ŞAŞIRMADIM'

Başkanlık yeminini ettiği tarihten itibaren ırkçı ve göçmen karşıtı politikalarının yanı sıra, bütçeden orduya aktarılan yüksek meblağlar ile ilgili halkın geniş anlamda tepkisi ve protestosuyla karşılaşan Trump, "Bunu anlıyorum, çünkü siyaset biraz böyle. Bana karşı yapılan olayların arkasında olması da siyasetin bir parçası. Muhtemelen bu devam edecek. Bu olanlara şaşırmadım, çünkü işler  biraz böyle yürüyor. Obama'nın kalmasını istediği birçok politikayı değiştiriyorum." dedi. 

Önceki ve Sonraki Haberler
Dünya