Terim’in gözü Dünya Kupası’nda!

Terim’in gözü Dünya Kupası’nda!

Galatasaray’da Burak Elmas yönetiminin görevine son verdiği Fatih Terim‘in bir sonraki durağının Katar olacağı iddia edildi.

Galatasaray’da Süper Lig’in 20. haftasında alınan 1-0’lık Giresunspor yenilgisi sonrası teknik direktör Fatih Terim ile yollar ayrılmıştı.

Sarı-Kırmızılılar’daki ‘Gençlik projesi’ kısa süren ancak Galatasaray taraftarının geri dönmesini istediği Fatih Terim ise uzun süren suskunluğunu İngiliz The Atletic’e bozmuştu.

Tecrübeli teknik adam yaşadıklarıyla ilgili olarak “Bu sezonun başında Galatasaray’da bir devrim olması gerektiğine karar verdim. ‘Kolay olmayacak’ dedim. Ayrılık kararı beklediğim bir şey değildi. Şimdi zihinsel olarak rahatlamak için biraz zamana ihtiyacım var” ifadelerini kullanmıştı.

FATİH TERİM’İN GÖZÜ 2022 DÜNYA KUPASI’NDA

Akşam’ın haberine göre, Fatih Terim kendisine gelen teklifleri değerlendirmeye başladı. Birçok Avrupa kulübünden resmi teklif alan Fatih Terim’in gönlünün ise 2022 Dünya Kupası’nda olduğu öğrenildi.

BU KEZ TEKLİFİ KABUL ETMEYİ DÜŞÜNÜYOR

Tam 1 yıldır Fatih Terim’in peşinde koşan Katar Milli Takımı, tecrübeli hocayla ilgili ısrarını sürdürüyor. 2022 Dünya Kupası’nda boy göstermek isteyen Fatih Terim’in de bu kez teklifi kabul etmeyi düşündüğü ve en büyük futbol organizasyonunda yerini almak istediği belirtiliyor.

FELIX SANCHEZ’İN YERİNE FATİH TERİM

Katar Milli Takımı’nda teknik direktörlük görevini yürüten Felix Sanchez’in sözleşmesi 30 Haziran 2022’de sona eriyor. Katar yönetimi, Fatih Terim’le sözleşme imzalayıp 21 Kasım-18 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan organizasyona Fatih Terim’le girmek istiyor.

SON TEKLİF ARSENE WENGER’DEN

Öte yandan Fatih Terim son olarak FIFA Global Futbol Direktörü Arsene Wenger’den teklif aldı. Wenger, Fatih Terim’den genç teknik direktör adaylarının yetiştirilmesinden sorumlu olmasını istedi.

Gözü Dünya Kupası’nda olan 68 yaşındaki teknik adam, bu teklife olumlu veya olumsuz bir cevap vermedi.