Tezos tüm zamanların rekorunu kırdı

Tezos tüm zamanların rekorunu kırdı

Bitcoin hakkındaki olumsuz açıklamalar sonrasında bir dizi düşüşe tanıklık etmiştik. Hafta sonunda BTC tarafında olumlu bir yükseliş geldi. 44 bin doların üzerinde hafta kapanışı gerçekleşince BTC’deki sinyaller kırmızıdan yeşile döndü.

Bitcoin’in değer kazanmasıyla birlikte bazı altcoinlerde de önemli yükselişler gerçekleşti. Bu altcoinlerden birisi de Tezos oldu. XTZ hafta sonunda 8.5 dolar seviyesine kadar yükseldi. Tezos’u son olarak geçtiğimiz Mayıs ayında bu seviyelerde görmüştük. Gerçi geçtiğimiz Mayıs ayı pek çok kripto para için önemli bir eşik noktası olmuştu. ETH ve BTC de dahil olmak üzere pek çok kripto para geçtiğimiz Mayıs ayını zirvede kapadı.

Tezos geçtiğimiz gün tüm zamanların en yüksek seviyesine çıkarak önemli bir başarıya imza attı. Bu başarı sonrasında XTZ satışları yoğunlaşınca yükseliş doğal olarak durdu.

Elbette kripto para piyasasında ne zaman ne olacağı pek de belli olmuyor. Dolayısıyla bu açıdan yatırım yaparken dikkat etmek gerekiyor. Fakat Tezos’un 2 – 3 haftadır yükseliş trendinde olduğunu biliyoruz. Bu trend devam eder mi yoksa etmez mi bunu kestirmek çok da kolay değil.

Dip not olarak belirtelim. Bu ve benzeri içeriklerimiz yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

Microsoft Office 2021’in fiyatı belli oldu

Önceki ve Sonraki Haberler
Kripto Para