TFF 'maksadını aştı' diyerek eleştirdiği Zeydan Karalar'dan Federasyona ikinci salvo

TFF 'maksadını aştı' diyerek eleştirdiği Zeydan Karalar'dan Federasyona ikinci salvo

Adana Demirspor'un Süper Lig'e yükselmesi için çağrıda bulunan Zeydan Karalar'a, TFF, "İfadeleri maksadını aşmaktadır" sözleriyle karşılık vermişti.

Adana Büyükşehir Belediyesi Başkanı Zeydan Karalar, Türkiye Futbol Federasyonu tarafından kendisine yöneltilen eleştirilere sosyal medya hesabından yanıt verdi. Karalar ''Adana Demirspor’un Süper Lig’e çıkmasını istemek, bu konuda görüş iletmek her Adanalı kadar benim de hakkımdır. Bu doğrultuda Türkiye Futbol Federasyonu ile bir görüşmemiz olmamıştır. Türkiye Futbol Federasyonu’nun da alacağı her karara saygılıyız.'' dedi.

Adana Demirspor'un Süper Lig'e yükselmesi için çağrıda bulunan Zeydan Karalar'a, TFF, "İfadeleri maksadını aşmaktadır" sözleriyle karşılık vermişti. TFF'nin açıklamasına yanıt veren Karalar, "Adana Demirspor’un Süper Lig’e çıkmasını istemek, bu konuda görüş iletmek her Adanalı kadar benim de hakkımdır" dedi. Söz konusu açıklamyı değerlendiren ABB Başkanı Karalar, "Adana Demirspor’un Süper Lig’e çıkmasını istemek, bu konuda görüş iletmek her Adanalı kadar benim de hakkımdır. Bu doğrultuda Türkiye Futbol Federasyonu ile bir görüşmemiz olmamıştır. Türkiye Futbol Federasyonu’nun da alacağı her karara saygılıyız" dedi.  

İlgili Haberler
Önceki ve Sonraki Haberler
Spor