The Witcher 4 için geri sayım devam ediyor

The Witcher 4 için geri sayım devam ediyor

CD Projekt RED tarafından geliştirilen The Witcher 4 oyunu ne zaman raflardaki yerini almış olacak?

The Witcher 4 çıkış tarihi için geri sayım başladı. Oyun sektöründeki önemli isimlerden biri olan CD Projekt RED geçtiğimiz yıl içerisinde satışa sunduğu Cyberpunk 2077 ile büyük hayal kırıklığı yarattı.

Bu hayal kırıklığının en büyük nedenlerinden birisi de 2015’te satışa çıkan The Witcher 3 Wild Hunt oyunuydu. The Witcher 3 o kadar iyi bir yapımdı ki Cyberpunk 2077’den olan beklentileri de önemli oranda yükseltti.

The Witcher

Dolayısıyla CD Projekt RED fena patladı. Cyberpunk 2077 pek çoklarına göre yılın oyunu olacakken, yılın balonu oldu.

Cyberpunk 2077 fiyaskosundan sonra gözler birkez daha The Witcher serisine çevrildi. Geçtiğimiz gün CD Projekt RED The Witcher serisinin devam oyunuyla ilgili bir açıklamada bulundu.

The Witcher 3 ücretsiz

The Witcher 4 çıkış tarihi için geri sayım başladı

Son dönemde bazı mecralarda yeni Witcher oyununun geliştirildiğine dair söylentiler mevcuttu. Sonuç olarak bu söylentiler CD Projekt RED yetkilileri tarafından tam olarak yalanlanmadı. Her şeyin bir zamanı var şeklinde geçiştirildi. Yani The Witcher 4’ün bu hali hazırda gelişim aşamasında olduğu net bir dille ifade edilmiş oldu.

Witcher 3 yapımcılarından yeni müjde!

Açıkçası kısa bir sürede The Witcher 4’ün gelmesi pek de olası görünmüyor. Sızdırılan bilgilere göre The Witcher 4, 2025 yılında çıkış yapmış olacak. Malum CD Projekt RED ekibi hala Cyberpunk 2077’deki hataları düzeltmekle meşgul. Nitekim bu durum hayli zaman alacaktır. Yine de bekleyip göreceğiz.

Huawei Nova 10 SE: İnce tasarım, büyük ekran!

Etiketler :
Teknoloji