The Witcher dizisi 2. sezon hakkındaki bilgiler

The Witcher dizisi 2. sezon hakkındaki bilgiler

Netflix’te yayınlanacak olan The Witcher dizisi 2. sezonunda hangi yeni karakterler bulunacak? İşte konu ile ilgili tüm detaylar.

Netflix’te yayınlanacak olan The Witcher’ın 2. sezonuna ilişkin hemen hemen tüm detaylar ortaya çıktı. Peki ikinci sezonda karşımıza çıkacak olan karakterler kimler. Dilerseniz bu karakterlere aşağıdan göz atabilirsiniz.

Yeni Karakterler:

Adjoa Andoh (Bridgerton, Silent Witness) – Nenneke
Cassie Clare (Brave New World, The Bisexual, The Irregulars) – Phillippa Eilhart
Liz Carr (Silent Witness, Devs) – Fenn
Graham McTavish (Outlander, The Hobbit) – Dijkstra
Kevin Doyle (Downton Abbey, Happy Valley) – Ba’lian
Simon Callow (A Room with A View, Four Weddings and a Funeral) – Codringher
Chris Fulton (Bridgerton, Outlaw King) – Rience

İkinci sezonun konusu: Yennefer’in hayatını Sodden Savaşı’nda kaybettiğine inanan Rivyalı Geralt, Prenses Cirilla’yı bildiği en güvenli yere, doğduğu eve Kaer Morhen’e getirir. Kıta’nın kralları, elfleri, insanları ve şeytanları onun duvarlarının dışında üstünlük kurmak için çabalarken; Geralt, Cirilla’yı çok daha tehlikeli bir şeyden korumak zorundadır: onun içinde sahip olduğu gizemli güçten.

Henry Cavill, Anya Chalotra, Freya Allan, Joey Batey, MyAnna Buring, Tom Canton, Lilly Cooper, Jeremy Crawford, Eamon Farren, Mahesh Jadu, Terence Maynard, Lars Mikkelsen, Mimî M Khayisa, Royce Pierreson, Wilson Mbomio, Anna Shaffer ve Therica Wilson-Read, ikinci sezon için tekrar kamera karşısına geçiyor.

İkinci sezonda Yasen Atour; Coen, Agnes Born; Vereena, Paul Bullion; Lambert, Basil Eidenbenz; Eskel, Aisha Fabienne Ross; Lydia, Kristofer Hivju; Nivellen, Mecia Simson; Francesca ve Kim Bodnia; Vesemir olarak karşımıza çıkacak.

Lauren Schmidt Hissrich, ikinci sezonda dizi sorumlusu ve yürütücü yapımcı olarak geri dönüyor.

Lauren Schmidt Hissrich ile birlikte Tomek Baginski, Jason F. Brown, Sean Daniel, Mike Ostrowski, Steve Gaub ve Jarosław Sawko da yürütücü yapımcı olarak ikinci sezona devam ediyor.

Dizinin ikinci sezon bölümlerini Stephen Surjik (The Umbrella Academy), Sarah O’Gorman (Cursed), Ed Bazalgette (The Last Kingdom) ve Louise Hooper (Cheat) yönetecek.

Avatar bir kez daha en yüksek hasılat yapan film oldu

Bilim Teknoloji