TikTok kısa bir süre içerisinde yeni özelliğini kullanıma sunmak istiyor

TikTok kısa bir süre içerisinde yeni özelliğini kullanıma sunmak istiyor

Çinli sosyal medya uygulaması TikTok kısa bir süre içerisinde yeni özelliğini kullanıma sunmak istiyor. Bu özellik kullanıcıların Facebook arkadaş listesinde yer alanları otomatik olarak TikTok ile senkronize hale getirecek.

Son yıllarda en popüler uygulama haline gelen TikTok, Facebook ile böyle bir bağlantı kurmaya çalışıyor. Bu sayede uygulamanın ayarlar bölümüne yeni bir seçenek geliyor. Böylece tüm Facebook arkadaş listenizi olduğu gibi TikTok platformuna aktarabileceksiniz.

tiktok.jpg

Bu yeni özellik ile birlikte Facebook’taki arkadaşlarınızı TikTok platormunda kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Üstelik tüm işlemler otomatik olarak yapılıyor. Yani sizin hepsini tek tek seçmenize gerek yok. Platformun kullanıcı bilinirliğini artırmak için böyle bir işbirliği yaptığı görülüyor.

Facebook ve TikTok ezeli rakipler gibi görünse bile bu tür konularda anlaşmaya varabiliyor. Ancak Facebook şirketinin nasıl bir kar elde edebileceği henüz bilinmiyor. Anlaşmanın detayları kısa bir süre içerisinde ortaya çıkacaktır.

Yeni varyantlara karşı BioNTech aşısı yenilenecek

Etiketler :