TOGG uyardı! Yerli otomobil fiyatı hakkında sürpriz açıklama geldi.

TOGG uyardı! Yerli otomobil fiyatı hakkında sürpriz açıklama geldi.

TOGG yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri hakkında sosyal medya üzerinden  açıklamada bulundu. Açıklamada, "Kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022'den önce de açıklamamız mümkün değil. Lütfen bu türden haberlere itibar...

TOGG yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgileri hakkında sosyal medya üzerinden  açıklamada bulundu. Açıklamada, "Kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022'den önce de açıklamamız mümkün değil. Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz." şeklinde söylemler vardı.

Türkiye'nin Otomobili Girişim Grubu (TOGG), Türkiye'nin Otomobili'nin fiyatlarını açıklamadıklarını bildirdi. Bir süredir sosyal medyada yerli otomobillerin fiyatları ile ilgili iddialar dolaşımdaydı. O iddialara göre yerli otomobilin baz fiyatı 25 bin dolar olacak. TOGG yerli otomobiller için paylaşılan fiyat bilgilerini yalanladı.

TOGG'un Twitter hesabından yapılan açıklamada, şunlar kaydedildi:

"Türkiye'nin Otomobili'nin fiyatlarını kim açıkladı bilmiyoruz ama biz açıklamadık. Üstelik 2022'den önce de açıklamamız mümkün değil. Lütfen bu türden haberlere itibar etmeyiniz.Heyecan yaratacak gelişmeler ve daha fazlası için bizi takip etmeye devam ediniz."

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem