Tolga Ağar - Lev Aslan Dermen yakınlığı / Gazeteci Celal Eren Çelik ortaya çıkardı

Tolga Ağar - Lev Aslan Dermen yakınlığı / Gazeteci Celal Eren Çelik ortaya çıkardı

Tolga Ağar - Lev Aslan Dermen yakınlığı / Gazeteci Celal Eren Çelik ortaya çıkardı

Celal Eren Çelik / Gazeteci

Sezgin Baran Korkmaz’ın ilişkide olduğu ve ABD Hazinesi’ni dolandırmaktan 130 yıl hüküm giyen Ermeni iş adamı Levon Termendhzyan (Lev Aslan Dermen) ile FETÖ’den tutuklanan Azeri asıllı iş adamı Mübariz Mansimov’un ortaklığı ABD’de görülen mahkemenin kayıtlarına yansımıştı.

Ancak Termendzhyan’ın ortaklığı tüm detayları ile anlatmasına rağmen Mansiov ısrarla bu ortaklığı reddetmiş hatta kendisinin şirketinde “3 kuşak öteden Ermeni olan birisinin” dahi çalışamayacağını ifade etmişti.

Deniz Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Recep Canpolat bu konuda Celal Eren Çelik'e çarpıcı bilgi verdi.
2016 yılının Kasım ayının 3’ü yahut 5’inde bugün milletvekili olan bir ismin eşinin hastaneye kaldırıldığını, bu hastanenin Amerikan Hastanesi olduğunu, bugün milletvekili olan o ismin eşinin daha sonra hayatını kaybettiğini belirtti.

Recep Canpolat kendisinin de geçmiş olsun ziyaretine gittiğini ve orada çok büyük bir araç konvoyu eşliğinde eşi hasta olan bu ismi ziyaret ederek geçmiş olsun ziyaretine gelen lüks, çakarlı araçlar korumasındaki bir araçtan Mansimov ve Termendzhyan’ın birlikte indiğini anlattı.

lev.jpg

Recep Canpolat hastanede eşi rahatsızlanan ve daha sonra vefat eden ve bugün milletvekili olan ismi açıklamadı.

Ancak Recep Canpolat’ın sadece ismini söylemediği ancak çok detaylı bir olay ile tarif ettiği o ismi bulmak hiç de zor olmadı. O  isim Mehmet Ağar’ın oğlu, bugün AK Pürti Elazığ Milletvekili olan Tolga Ağar ve Tolga Ağar’ın rahim kanseri nedeni ile vefat eden eşi Badısabah Ağar.

Badısabah Ağar 5 Kasım 2016 tarihinde hayata gözlerini yummuştu.

 

Önceki ve Sonraki Haberler
Gündem