Tolga Çevik'ten Emine Bulut mesajı: 'Salıverildi' gibi bir haber duyarsak, alayınız...

Tolga Çevik'ten Emine Bulut mesajı: 'Salıverildi' gibi bir haber duyarsak, alayınız...

Tolga Çevik, Emine Bulut'un katledilmesine  tepki gösterdi. Böyle bir vahşetten sonra ” yok göz altına alındı bilmem ne sebeple salıverildi” ...

Tolga Çevik, Emine Bulut'un katledilmesine  tepki gösterdi. Böyle bir vahşetten sonra ” yok göz altına alındı bilmem ne sebeple salıverildi” gibi bir haber duyarsak...

Tolga Çevik milyonların duygusuna tercüman oldu. Emine Bulut'un öldürülmesi olayına tepki gösteren ünlülerden Tolga Çevik, sosyal medya hesabından hükümet yetkililerini uyardı. Çevik şunları söyledi: " Eğer Böyle bir vahşetten sonra ” yok göz altına alındı bilmem ne sebeple salıverildi” gibi bir haber duyarsak,artık biriniz ikiniz değil,alayınız istifa edip gidin,yönetebileceğiniz bir yerleri yönetin!"

Olaya tepki gösteren ünlülerden Tolga Çevik, sosyal medya hesabından hükumet yetkililerini uyardı. Çevik şunları söyledi:

Tolga Çevik: Böyle bir vahşetten sonra” yok göz altına alındı bilmem ne sebeple salıverildi” gibi bir haber duyarsak,artık biriniz ikiniz değil, alayınız istifa edip gidin,yönetebileceğiniz bir yerleri yönetin!