Tolga Karel, Sedat Peker'le fotoğraflarını silen ünlü isimleri hedef aldı: O adamdır

Tolga Karel, Sedat Peker'le fotoğraflarını silen ünlü isimleri hedef aldı: O adamdır

Uzun süredir yurt dışında yaşayan oyuncu Tolga Karel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Sedat Peker'le fotoğraflarını silen ünlü isimlere tepki gösterdi. Peker'le fotoğrafını paylaşan Karel, "Sedat Peker adamdır" notunu yazdı.

ABD’de yaşayan oyuncu Tolga Karel, yayımladığı videolarla ülke gündemine oturan organize suç örgütü lideri Sedat Peker’le çekildiği bir fotoğrafı sosyal medya hesabından paylaştı.

Karel, “Daha düne kadar kol kola gezen sözde sanatçılar Sedat Abiyle çekilen fotoğrafları siliyormuş. Adetim değildir ama ben de bir fotoğraf koyayım dedim” mesajını paylaştı.

oyuncu-tolga-karel-sedat-peker-le-fotograflarini-14142119-2592-m.jpg

Organize suç örgütü soruşturması kapsamında aranan Sedat Peker, yayımladığı videolarla sadece siyaset değil, magazin dünyasında da etki yarattı. Bir dönem Sedat Peker'le fotoğraflarını sosyal medya hesaplarında paylaşan ünlüler, paylaşımlarını silmeye başladı. Uzun süre önce ABD’ye taşınan oyuncu Karel ise, sosyal medya hesabı Instagram’dan Peker ile çekildiği bir fotoğrafı paylaştı. Sedat Peker için 'abi' diyen Karel paylaşımının sonunda 'Adamdır!!!' diye not düştü.

Magazin