Transformers tutkunlarına özel: Vivo iQOO 3

Transformers tutkunlarına özel: Vivo iQOO 3

MediaTek’in yeni üst segment yonga seti Dimensity 1000 Plus‘tan beslenen Vivo iQOO 3 geçtiğimiz gün tanıtılmıştı.Çinli firma bunun bir de Transformers..

MediaTek’in yeni üst segment yonga seti Dimensity 1000 Plus‘tan beslenen Vivo iQOO 3 geçtiğimiz gün tanıtılmıştı. Çinli firma bunun bir de Transformers sürümünü duyurdu.

Vivo iQOO 3 : Transformers tutkunlarına özel . Bu sürüm sadece makyajlı değil donanım açısından da farklı özelliklere sahip olması ile dikkatleri üzerine çekmeyi başarıyor.

Vivo iQOO 3 : Transformers tutkunlarına özel

Telefonun ana sürümünde LCD ekran yer alırken Transformers sürümünde OLED ekran bulunuyor. Bu ekran 144 Hz tazelemesi ile akıcı ve pürüzsüz bir görüntülüme deneyimi vadediyor. RAM konusunda ise Vivo musluğun vanalarını açıyor ve bu modelde özel 12 GB LPDDR4X koyuyor.

Telefonun arka bölümünde 48 Megapiksel Sony IMX582 sensör f/1.79 diyafram + 13 Megapiksel ultra geniş açılı lens f/2.2 diyafram + 2 Megapiksel derinlik sensörü f/2.4 diyaframlı kamera kullanılıyor. Ön bölümde ise 16 Megapiksellik kamera yer alıyor.

Henüz fiyat bilgisi paylaşmayan firma, muhtemelen bu özel sürümü 400 doların altında satışa sunmayacaktır. Son olarak telefonda 44W hızlı şarj destekli 4.500mAh kapasiteli bataryanın bulunduğunu belirtelim.

Önceki ve Sonraki Haberler
Teknoloji